{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BENQ SW272Q 27inch 2K IPS 300nits 60Hz AdobeRGB USB-C 2xHDMI DP (P) |
| Opis: | BenQ PhotoVue SW272Q - SW Series - monitor LED - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - szary |
| EAN: | 4718755091209 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Wbudowane urządzenia: | SDHC card reader, czytnik kart SDXC, czytnik kart SD/MMC |
| Zasilanie USB: | 90 wat |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | QHD 2560 x 1440 przy 60 Hz |
| Pikseli na cal: | 109 |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 |
| Forma HDR: | HDR10 |
| Obsługa kolorów: | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów: | 99% DCI-P3, 100% sRGB, 99% Adobe RGB |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, antyrefleks |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Temperatura koloru: | 9300K, 5000K, 6500K |
| Języki OSD: | Wegierski, czeski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, szwedzki, rosyjski, hiszpański, duński, arabski, rumuński, japoński, koreański |
| Charakterystyka: | HDCP, kalibracja DICOM, technologia Advanced Motion Accelerator (AMA), 3D LUT, M-book Mode, K Locker, GamutDuo, Hardware Calibration Ready, sRGB Mode, paleta kolorów Rec 709, Black Level, kalibracja Delta E<1, tryb Czerń i Biel, Uniformity Technology, CalMAN Verified, Paper Color Sync Technology, podstawa obracana w pionie (0°-90°), obsługa formatu wideo, Weryfikacja Pantone SkinTone |
| Kolor: | Szary |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.39 cm x 27.4 cm x 45.18 cm - z podstawką |
| Waga: | 8.3 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI 2.0 DisplayPort 1.4 Thunderbolt 3 / USB-C (DisplayPort Alt Mode, dane, zasilanie do 90 W) Złącze słuchawkowe 2 x złącze USB 3.1 do podłączenia urządzenia podrzędnego USB — upstream (typ B) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Kąt obrotu: | 60 |
| Kąt rotacji: | 90 |
| Regulacja wysokości: | 140 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Daszek dający cień, kabel zasilania, hotkey puck G3 |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel DisplayPort - miniDisplayPort do DisplayPort 1 x kabel HDMI 1 x kabel SuperSpeed USB 1 x kabel USB-C |
| Zgodność z normami: | TUV, DisplayPort 1.4, HDCP 2.2, Thunderbolt 3, Pantone Validated |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 25 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 35 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 25 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 160 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia: | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Palette Master Ultimate |
| Wymagany system operacyjny: | Apple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Bez podstawki / z daszkiem dającym cień - szerokość: 38.63 cm - głębokość: 27.06 cm - wysokość: 62.61 cm - waga: 4.92 kg Z daszkiem dającym cień - szerokość: 46.32 cm - głębokość: 36.48 cm - wysokość: 62.61 cm - waga: 9.4 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.