{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Ciesz się wciągającym obrazem dzięki projektorowi BenQ TH575i, zaprojektowanemu z myślą o podniesieniu jakości wrażeń kinowych i gamingowych. Dzięki natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 i jasności 3800 lumenów ANSI ten projektor cyfrowy zapewnia oszałamiający obraz o żywych kolorach i głębokim kontraście, co zawdzięcza współczynnikowi kontrastu wynoszącemu 15000:1. Projektor obsługuje do 1,07 miliarda kolorów, zapewniając bogatą i dynamiczną jakość obrazu, która ożywia filmy i gry. Wyposażony w wiele funkcji zapewniających optymalny obraz, model TH575i oferuje tryby jasności, kinowy, gier i inne, co pozwala dostosować wrażenia do treści. Posiada również zaawansowaną korekcję zniekształceń trapezowych, ułatwiającą konfigurację i regulację. Dzięki żywotności lampy wynoszącej do 15 000 godzin w trybie oszczędzania energii, projektor ten został zaprojektowany z myślą o długotrwałej wydajności i przyjemności zarówno w przypadku domowej rozrywki, jak i gier. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BENQ TH575i Projektor DLP 1080p 3800lm 15 000:1 głośnik |
| Opis: | BenQ TH575i - Projektor DLP - przenośny - 3D - 3800 lumeny ANSI - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p |
| EAN: | 4718755098321 |
| Reklamacje: | 24 mon.projector, 12 mon.max 1000h lamp |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Projektor DLP - 1080p |
| Możliwość 3D: | Tak (okulary 3D sprzedawane osobno) |
| Wbudowane urządzenia: | Głośnik |
| Projektor | |
| Mikrowyświetlacz: | DMD Chip |
| Jasność: | 3800 lumeny ANSI |
| Współczynnik kontrastu: | 15000:1 |
| Rozmiar obrazu: | 304.8 cm |
| Stosunek szerokości do odległości obrazu: | 1.49 - 1.64:1 |
| Rozdzielczość: | Full HD - Full HD (1920 x 1080) |
| Wspólczynnik kształtu obrazu: | 16:9 |
| Kolory: | 1,07 miliarda kolorów (30-bit) |
| Maksymalna szybkość synchronizacji (pion x poziom): | 120 Hz x 102 kHz |
| Żywotność lampy: | Do 6000 godzina(y) - tryb normalny Do 10000 godzina(y) - tryb ekonomiczny Do 15000 godzina(y) - tryb oszczędzania lampy |
| Sterowanie i regulacja: | Korekcja zniekształcenia trapezowego |
| Charakterystyka: | Opóźnienie wejścia 16,7 ms (1080p/60Hz), automatyczna korekcja trapezowa 1D, zasięg 88% Rec.709, Tryb Jasny, Cinema Mode, tryb gry, tryb salon, Sport Mode, tryb Własny |
| Obiektyw | |
| Przysłona obiektywu: | F/2.56 - 2.68 |
| Wskaźnik zoomu: | 1,1x |
| Korekcja pionowa zniekształceń trapezowych: | -40 / +40 |
| Czytnik kart pamięci | |
| System operacyjny: | Google TV |
| Głośniki | |
| Typ: | Zintegrowany |
| Tryb wyjścia dźwięku: | Mono |
| Moc wyjściowa / kanał: | 10 wat |
| Głośniki: | 1 x kanał mieszany |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x wejscie HDMI - złącze 19 pin HDMI Type A 1 x USB - mini USB typ B 1 x szer. RS-232 - 9 pin D-Sub (DB-9) 1 x wyjście sygnału audio - mini-telefon 3,5 mm |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Pilot, baterie, kabel zasilający |
| Zasilanie | |
| Źródło zasilania: | AC |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 295 wat |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 29.6 cm |
| Głębokość: | 23.68 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Waga: | 2.3 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - możliwość zwrotu w ciągu 30 dni - 2 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
| Emisja dźwięku: | 34 dB |
| Emisja dźwięku (tryb ekonomiczny): | 29 dB |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.