{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3531983
Kod producenta: BK022
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4260052186268
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 1,68 kg
| Opis | |
| System chłodzenia procesora Dark Rock oferuje doskonałą proporcję wydajności do cichej pracy oraz wysoką niezawodność bez żadnych kompromisów. Chłodzenie Dark Rock jest praktycznie niesłyszalne i zapewni słynną technologię be quiet! SilentWings w sercu Twojego komputera. Jest doskonałe do podkręconych systemów i wymagających platform graficznych. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BEQUIET BK022 be quiet CPU cooler Dark Rock PRO 4 775/1150/1155/1156/1366/2011/754/939/940 |
| Opis: | be quiet! Dark Rock PRO 4 - Cooler procesora - (na: LGA1156, AM2, AM2+, LGA1366, AM3, LGA1155, AM3+, FM1, FM2, LGA1150, FM2+, LGA1151, LGA2011 (Square ILM), LGA2011-3 (Square ILM), AM4, LGA2066) - aluminium z miedzianą podstawą - 135 mm/120 mm - czarny |
| EAN: | 4260052186268 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Cooler procesora |
| Tworzywo produktu: | Miedź, szczotkowane aluminium |
| Zawartość opakowania: | Smar termiczny |
| Szerokość: | 13.6 cm |
| Głębokość: | 14.6 cm |
| Wysokość: | 16.3 cm |
| Waga: | 1.13 kg |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 20.5 cm x 18.1 cm x 21.2 cm / 1.39 kg |
| Kolor: | Czarny |
| Coolery i radiatory | |
| Zgodność z: | LGA1156 Socket, Socket AM2, Socket AM2+, LGA1366 Socket, Socket AM3, LGA1155 Socket, Socket AM3+, Socket FM1, Socket FM2, LGA1150 Socket, Socket FM2+, LGA1151 Socket, LGA2011 (Square ILM) Socket, LGA2011-3 (Square ILM) Socket, Socket AM4, LGA2066 Socket |
| Materiał radiatora: | Aluminium z miedzianą podstawą |
| Ilość wentylatorów: | 2 |
| Przekątna wentylatora chłodzącego: | 135 mm/120 mm |
| Podstawka wentylatora: | Dynamiczne łożysko olejowe |
| Prędkość obrotowa: | 1200/1500 rpm |
| Złącze zasilania: | 4-pinowe złącze wentylatora |
| Poziom napięcia: | 12 V |
| Cechy: | Obsługa Pulse-width modulation (PWM), 7 rurek grzewczych (6 mm) |
| Różne | |
| Zestaw montażowy: | Dołączony |
| MTBF: | 300,000 godzina(y) |
| Cechy: | Silent Wings, kompatybilność RAM, do 250 W Thermal Design Power (TDP) |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.