{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Idealna taśma do tworzenia tymczasowych powiadomień w różnych kształtach i rozmiarach. DK-22606została opracowana, aby zapewnić Ci swobodę twórczą podczas produkcji specjalistycznych oznaczeń, po prostu przycinając taśmę do wymaganych wymiarów. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BROTHER DK22606 Taśma Brother Film Yellow Fim tape 62mm x 15.24 M |
| Opis: | Brother DK-22606 - Żółty - Rolka (6,2 cm x 15,2 m) klisza - dla Brother QL-1050, QL-500, QL-550, QL-560, QL-570, QL-600, QL-650, QL-710, QL-720, QL-820 |
| EAN: | 4977766628228 |
| Reklamacje: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga: | 8 cm x 9 cm x 9 cm / 183 g |
| Szerokość transportowa: | 11.2 cm |
| Głębokość transportowa: | 9 cm |
| Wysokość transportowa: | 11.8 cm |
| Waga transportowa: | 255 g |
| Nośnik | |
| Rodzaj nośnika: | Klisza |
| Rozmiary nośników: | Rolka (6,2 cm x 15,2 m) |
| Technologia druku: | Bezpośrednia termiczna |
| Kolor nośnika: | Żółty |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Żółty |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Brother QL-1050 TypeA, QL-1050N, QL-500A, QL-500A (50TH Year Anniversary Model), QL-500BS, QL-500BW, QL-550, QL-560, QL-560VP, QL-570, QL-600B, QL-650TD, QL-710W, QL-710WSP, QL-720NW, QL-820NW |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.