{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 2075333
Kod producenta: LC1220VALBP
Stan magazynowy: 4 szt.
Kod EAN: 5014047562938
Stan produktu: Nowy
Waga: 0,19 kg
| Opis | |
| Zagwarantuj bezproblemową i przystępną cenowo wymianę oryginalnych tuszów firmy Brother poprzez zakup zestawu LC-1220VALBP. Opakowanie zawiera tusze: czarny, cyan, żółty i magenta, które opracowano w celu optymalnej współpracy z drukarkami atramentowymi firmy Brother. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BROTHER LC1220VALBP Zestaw Brother LC1220 CMYK Blister Pack 300str DCP-J925DW / MFC-J625DW |
| Opis: | Brother LC1220VALBP - 4 szt. - czarny, żółty, cyjan, magenta - oryginał - kopuła - pojemnik na tusz - dla Brother DCP-J525W, DCP-J725DW, DCP-J925DW; MyMio MFC-J825N |
| EAN: | 5014047562938 |
| Reklamacje: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga: | 161 g |
| Szerokość transportowa: | 17.8 cm |
| Głębokość transportowa: | 21.7 cm |
| Wysokość transportowa: | 6.7 cm |
| Waga transportowa: | 254 g |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Pojemnik na tusz |
| Technologia druku: | Atramentowa |
| Kolor: | Czarny, żółty, cyjan, magenta |
| Ilość w komplecie: | 4 szt. |
| Uzysk: | Do 300 stron |
| Różne | |
| Typ opakowania: | Kopuła |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Brother DCP-J525W, DCP-J725DW, DCP-J925DW Brother MyMio MFC-J825N |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.