{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 2075340
Kod producenta: LC123VALBP
Stan magazynowy: 6 szt.
Kod EAN: 5014047563225
Stan produktu: Nowy
Waga: 0,22 kg
| Opis | |
| Wielopak tuszy LC123VALBP firmy Brother jest kompatybilny z szeroką gamą drukarek Brother. Zestaw pomoże obniżyć ceny wydruków przy zachowaniu wysokiej jakości. Niezależnie od tego czy korzystasz z drukarki w domu czy w biurze, możesz cieszyć się czytelnymi wydrukami w intensywnych kolorach, które nie blakną. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BROTHER LC123VALBP Zestaw Brother LC123VALBP CMYK Blister Pack 600str MFC-J4510DW / DCP-J152W |
| Opis: | Brother LC123 - 4 szt. - czarny, żółty, cyjan, magenta - oryginał - kopuła - pojemnik na tusz - dla Brother DCP-J100, DCP-J105, DCP-J132W, DCP-J4110DW, DCP-J552DW, DCP-J752DW |
| EAN: | 5014047563225 |
| Reklamacje: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga: | 214 g |
| Szerokość transportowa: | 21.7 cm |
| Głębokość transportowa: | 17.8 cm |
| Wysokość transportowa: | 7 cm |
| Waga transportowa: | 281 g |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Pojemnik na tusz |
| Technologia druku: | Atramentowa |
| Kolor: | Czarny, żółty, cyjan, magenta |
| Ilość w komplecie: | 4 szt. |
| Uzysk: | Do 600 stron ISO/IEC 24711 |
| Dołączone materiały eksploatacyjne: | 1 x pojemnik z atramentem (cyjan) - do 600 stron 1 x pojemnik z atramentem (magenta) - do 600 stron 1 x pojemnik z atramentem (żółty) - do 600 stron 1 x pojemnik z atramentem (czarny) - do 600 stron |
| Różne | |
| Typ opakowania: | Kopuła |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Brother DCP-J100, DCP-J105, DCP-J132W, DCP-J4110DW, DCP-J552DW, DCP-J752DW |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.