{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 2201800
Kod producenta: LC223M
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 4977766735919
Stan produktu: Nowy
Waga: 0,05 kg
| Opis | |
| Wybierz żółty tusz Brother LC-223M, aby zagwarantować najwyższą jakość wydruków. Po co ryzykować problemami z drukowaniem po zakupie zamienników, jeżeli oryginalny produkt firmy Brother jest gwarancją bezproblemowej pracy drukarki? | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BROTHER LC223M Tusz Brother LC223M 550str / DCP-J4120DW / MFC-J4420DW / J4620DW / MFC-J5320DW |
| Opis: | Brother LC223M - Magenta - oryginał - pojemnik na tusz - dla Brother DCP-J4120DW, DCP-J562DW, MFC-J4420DW, MFC-J4625DW, MFC-J5320DW, MFC-J5625DW |
| EAN: | 4977766735919 |
| Reklamacje: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga: | 7.654 cm x 1.36 cm x 6.705 cm / 34 g |
| Szerokość transportowa: | 9 cm |
| Głębokość transportowa: | 12 cm |
| Wysokość transportowa: | 2.5 cm |
| Waga transportowa: | 67 g |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Pojemnik na tusz |
| Technologia druku: | Atramentowa |
| Kolor: | Magenta |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Własności kasety tonera: | Brother Innobella |
| Uzysk: | Do 550 stron ISO/IEC 24711 |
| Standardy ochrony środowiska | |
| Blue Angel: | Tak |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Brother DCP-J4120DW, DCP-J562DW, MFC-J4420DW, MFC-J4625DW, MFC-J5320DW, MFC-J5625DW |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.