{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Wszystkie tusze firmy Brother - w tym żółty kartridż LC-985Y - poddawane są rygorystycznym testom w celu zapewnienia najwyższej jakości druku. Chociaż korzystanie z tańszych zamienników w krótkiej perspektywie może kosztować mniej, nie są one wystarczająco kompatybilne z urządzeniami firmy Brother. Zamienne, często gorsze jakościowo produkty mogą prowadzić do problemów z drukowaniem, a nawet doprowadzić do uszkodzenia urządzeń. Decyzja o zakupie oryginalnego tuszu LC-985Y zapewnia najwyższą jakość pracy drukarki, a także pozwala utrzymać ważność gwarancji, tym samym prowadząc do spokojnego użytkowania przez lata. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BROTHER LC985Y Tusz Brother LC985Y yellow 260str DCPJ125 / J315w / J515w / J220 / J265w |
| Opis: | Brother LC985Y - Żółty - oryginał - pojemnik na tusz - dla Brother DCP-J125, DCP-J140, DCP-J315, DCP-J515, MFC-J220, MFC-J265, MFC-J410, MFC-J415 |
| EAN: | 4977766675444 |
| Reklamacje: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga: | 86.5 cm x 1.2 cm x 7.41 cm / 36 g |
| Szerokość transportowa: | 8.5 cm |
| Głębokość transportowa: | 2.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 12.2 cm |
| Waga transportowa: | 67 g |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Pojemnik na tusz |
| Technologia druku: | Atramentowa |
| Kolor: | Żółty |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Własności kasety tonera: | Brother Innobella |
| Uzysk: | Do 260 stron ISO/IEC 24711 |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Brother DCP-J125, DCP-J140W, DCP-J315W, DCP-J515W, MFC-J220, MFC-J265W, MFC-J410, MFC-J415W |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.