{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Oryginalny żółty toner TN-320Y zapewnia szybki druk, większą produktywność i wysoką jakość grafiki na każdej stronie. Opracowany zgodnie z wysokimi standardami firmy Brother - toner TN-320Y - pozwala na druk do 1 500 stron wysokiej jakości stron. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BROTHER TN320Y Toner Brother TN320Y yellow 1500str HL 4150CDN / 4570CDW / DCP-9270CDN |
| Opis: | Brother TN320Y - Żółty - oryginał - Toner - dla Brother DCP-9055CDN, DCP-9270CDN, HL-4140CN, MFC-9465CDN |
| EAN: | 4977766679374 |
| Reklamacje: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga: | 30.3 cm x 9.34 cm x 7.25 cm / 490 g |
| Szerokość transportowa: | 34 cm |
| Głębokość transportowa: | 12 cm |
| Wysokość transportowa: | 18.3 cm |
| Waga transportowa: | 920 g |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Kolor: | Żółty |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Uzysk: | Do 1500 stron ISO/IEC 19798 |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Brother DCP-9055CDN, DCP-9270CDN, HL-4140CN, MFC-9465CDN |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.