{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Wysokowydajny żółty toner TN-325Y służy dłużej niż standardowe tonery, a jednocześnie zapewnia tak samo wysoką jakość drukowania. Oryginalny toner TN-325Y gwarantuje bezproblemowe działanie drukarki przez lata. Chociaż korzystanie z tańszych zamienników tonerów może kosztować mniej w krótszej perspektywie czasu, to nie są one jednak wystarczająco kompatybilne z urządzeniami firmy Brother. Zamienne, często gorsze jakościowo produkty mogą prowadzić do problemów z drukowaniem, a nawet do uszkodzeń drukarek. Decyzja o zakupie oryginalnego tonera TN-325Y zapewnia najlepszą jakość pracy drukarki, a także utrzymuje ważność gwarancji, tym samym prowadząc do spokojnego użytkowania na lata. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BROTHER TN325Y Toner Brother TN325Y yellow 3500str HL 4150CDN / 4570CDW / DCP-9270CDN |
| Opis: | Brother TN325Y - Żółty - oryginał - Toner - dla Brother DCP-9055, DCP-9270, HL-4140, HL-4150, HL-4570, MFC-9460, MFC-9465, MFC-9970 |
| EAN: | 4977766679411 |
| Reklamacje: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga: | 30.3 cm x 9.34 cm x 7.25 cm / 532 g |
| Szerokość transportowa: | 34 cm |
| Głębokość transportowa: | 12 cm |
| Wysokość transportowa: | 18.3 cm |
| Waga transportowa: | 962 g |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Kolor: | Żółty |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Uzysk: | Do 3500 stron ISO/IEC 19798 |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Brother DCP-9055CDN, DCP-9270CDN, HL-4140CN, HL-4150CDN, HL-4570CDW, HL-4570CDWT, MFC-9460CDN, MFC-9465CDN, MFC-9970CDW |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.