{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Dodaj drukowanym materiałom życia przez zastosowanie tonera TN-328C w kolorze cyan, który zaprojektowano do harmonijnej współpracy z drukarkami firmy Brother. Efekt tej kooperacji stanowią najwyższej jakości wydruki. Chociaż zamienniki tonerów można z łatwością znaleźć, nie są one kompatybilne z drukarkami firmy Brother tak jak oryginały. Może to prowadzić do problemów z jakością druku, jak i wydajnością urządzenia, a w konsekwencji z wysokimi kosztami naprawy. Oryginalny toner TN-328C, gwarantuje bezproblemowe działanie drukarki, co prowadzi do większych, długofalowych korzyści i zapewnia spokojne użytkowanie niezawodnej drukarki na lata. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BROTHER TN328C Toner Brother TN328C cyan 6 000str HL 4570CDW / DCP-9270CDN |
| Opis: | Brother TN328C - Cyjan - oryginał - Toner - dla Brother DCP-9270CDN, HL-4570CDW, HL-4570CDWT, MFC-9970CDW |
| EAN: | 4977766679435 |
| Reklamacje: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga: | 30.3 cm x 9.34 cm x 7.25 cm / 557 g |
| Szerokość transportowa: | 34 cm |
| Głębokość transportowa: | 12 cm |
| Wysokość transportowa: | 18.3 cm |
| Waga transportowa: | 918 g |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Kolor: | Cyjan |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Uzysk: | Do 6000 stron ISO/IEC 19798 |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Brother DCP-9270CDN, HL-4570CDW, HL-4570CDWT, MFC-9970CDW |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.