{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Toner o wydajności do 3.000 stron Materiały eksploatacyjne firmy Brother zostały zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie współpracowały z urządzeniami, co daje doskonałe rezultaty i stosunek ceny do jakości. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BROTHER TN3430 Toner Brother TN3430 black 3000str HL-L6400DWYJ1 |
| Opis: | Brother TN3430 - Czarny - oryginał - Toner - dla Brother HL-L5000, L5050, L5100, L5200, L6450, MFC-L5700, L5750, L6800, L6900, L6950, L6970 |
| EAN: | 4977766755641 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga: | 29.2 cm x 17.37 cm x 7.17 cm / 593 g |
| Szerokość transportowa: | 36.5 cm |
| Głębokość transportowa: | 15.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 25 cm |
| Waga transportowa: | 1.238 kg |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Uzysk: | Do 3000 stron ISO/IEC 19752 |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Brother DCP-L5500DN, DCP-L6600DW, DCP-L6600DWT, HL-L5000D, HL-L5050DN, HL-L5100DN, HL-L5100DNT, HL-L5100DNTT, HL-L5200DW, HL-L5200DWLT, HL-L5200DWT, HL-L6250DN, HL-L6300DW, HL-L6300DWT, HL-L6400DW, HL-L6400DWT, HL-L6400DWTT, HL-L6450DW, MFC-L5700DN, MFC-L5700DN Custom UI, MFC-L5700DNLT, MFC-L5750DW, MFC-L5750DW Custom UI, MFC-L5750DWLT, MFC-L6800DW, MFC-L6800DW Custom UI, MFC-L6800DWT, MFC-L6800DWT Custom UI, MFC-L6900DW, MFC-L6900DW Custom UI, MFC-L6900DWT, MFC-L6900DWTZ, MFC-L6950DW, MFC-L6970DW, MFC-L6970DWT |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.