{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Taśma laminowana metaliczna TZe-M961 firmy Brother została poddana rygorystycznym testom w celu stworzenia trwałego i niezawodnego nośnika. Ta metaliczna taśma z czarnym nadrukiem na srebrnym matowym tle o szerokości 36mm stanowi idealne rozwiązanie w przypadku znakowania zasobów organizacji. Sprawdzi się również w celu informowania o już odbytym lub koniecznym do wykonania teście bezpieczeństwa czy przeglądzie. Dzięki wodoodpornej konstrukcji, klejowi, który przykleja się do praktycznie każdej powierzchni i technologii odpornej na blaknięcie, taśma i tekst z pewnością pozostaną nienaruszone w najbardziej ekstremalnych warunkach. Matowe wykończenie laminowanej taśmy TZe-M961gwarantuje czytelność etykiety. Wybierając taśmę TZe-M961, możesz mieć pewność, że Twoja drukarka etykiet będzie drukować sprawnie, tworząc jasne, czytelne i trwałe etykiety. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BROTHER TZEM961 Taśma Brother 36mm BLACK ON SILVER (MAT) TAPE / METALIC |
| Opis: | Brother TZe-M961 - Czerń na matowym srebrze - Roll (3,6 cm x 8 m) 1 kaseta(y) taśma laminowana - dla P-Touch PT-3600, 550, 9200, 9400, 9500, 9600, 9700, 9800, D800, P900, P950 |
| EAN: | 4977766692908 |
| Reklamacje: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga: | 4 cm x 9 cm x 7 cm / 102 g |
| Szerokość transportowa: | 7 cm |
| Głębokość transportowa: | 15 cm |
| Wysokość transportowa: | 4 cm |
| Waga transportowa: | 149 g |
| Nośnik | |
| Rodzaj nośnika: | Taśma laminowana |
| Rozmiary nośników: | Roll (3,6 cm x 8 m) |
| Kolor nośnika: | Czerń na matowym srebrze |
| Ilość w zestawie: | 1 kaseta(y) |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Brother P-Touch PT-3600, PT-550, PT-550A, PT-9200, PT-9200DX, PT-9200PC, PT-9400, PT-9500, PT-9500pc, PT-9600, PT-9700PC, PT-9800PCN, PT-D800W, PT-P900W, PT-P950NW Brother P-Touch R RL-700S |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.