{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Nielaminowana taśma TZe-N221 firmy Brother o szerokości 9mm stanowi idealne rozwiązanie do ogólnego znakowania w biurze, innym miejscu pracy czy domu. Powyższa taśma pozwoli uporządkować teczki z aktami osobowymi, szafki, półki czy numery telefonów. Oryginalna nielaminowana taśma TZe-N221jest kompatybilna z drukarkami P-touch, a jej montaż jest szybki i łatwy. Taśma TZe-N221przeznaczona jest do użytku w pomieszczeniach – aby stworzyć trwalszą etykietę do stosowania również na zewnątrz, proponujemy laminowaną taśmę TZe firmy Brother. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BROTHER TZEN221 Taśma Brother 9mm BLACK ON WHITE NON LAMINATED |
| Opis: | Brother TZe-N221 - Czarny na białym - Roll (0,9 cm x 8 m) 1 kaseta(y) taśma nielaminowana - dla Brother PT-D600, H110; P-Touch PT-1005, 1010, D210, D400, D450, E550, H110, P900, P950 |
| EAN: | 4977766693264 |
| Gwarancja producenta: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga: | 2 cm x 9 cm x 7 cm / 30 g |
| Szerokość transportowa: | 7 cm |
| Głębokość transportowa: | 1.7 cm |
| Wysokość transportowa: | 15 cm |
| Waga transportowa: | 49 g |
| Nośnik | |
| Rodzaj nośnika: | Taśma nielaminowana |
| Rozmiary nośników: | Roll (0,9 cm x 8 m) |
| Technologia druku: | Bezpośrednia termiczna |
| Kolor nośnika: | Czarny na białym |
| Ilość w zestawie: | 1 kaseta(y) |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Biały |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Brother PT-D600, PT-H110 Brother P-Touch GL-H105, GL-H105VP, PT-1000, PT-1005, PT-1010, PT-1010L, PT-1010R1, PT-1080, PT-1080SBTS, PT-1090, PT-1100, PT-1180, PT-1200, PT-1230PC, PT-1250J, PT-1250LB, PT-1260VP, PT-1280, PT-1280DT, PT-1280VP, PT-1290, PT-1650, PT-1750, PT-1800, PT-1830, PT-1830VP, PT-18R, PT-1950, PT-2030, PT-2030VP, PT-2100, PT-2200, PT-2300, PT-2400, PT-2420PC, PT-2430PC, PT-2480, PT-2500PC, PT-2700, PT-2700VP, PT-2730, PT-2730VP, PT-300, PT-320, PT-330, PT-340, PT-3600, PT-530, PT-540, PT-7100, PT-7500VP, PT-7600VP, PT-9200DX, PT-9200PC, PT-9400, PT-9500pc, PT-9600, PT-9700PC, PT-9800PCN, PT-D200, PT-D200VP, PT-D210VP, PT-D400, PT-D450, PT-D450VP, PT-D600, PT-D600VP, PT-E100, PT-E100VP, PT-E300, PT-E300VP, PT-E550W, PT-E550WSP, PT-E550WVP, PT-GL-100, PT-GL-200, PT-GL-200VP, PT-H101, PT-H101TB, PT-H105, PT-H110, PT-H300, PT-H500, PT-H75, PT-H75S, PT-P700, PT-P750W, PT-P900W, PT-P950NW Brother P-Touch R RL-700S |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.