{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 9401715
Kod producenta: KTF-00045#6GQ-01593
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5907595656382
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
| Opis | |
| Lekka i przenośna mysz Surface Mobile Mouse zapewnia płynne przewijanie i bezprzewodową łączność Bluetooth. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | MS Modern Mobile Mouse Bluetooth Peach KTF-00045 |
| Opis: | Microsoft Modern Mobile Mouse - Mysz - prawo i leworęczna - optyczna - 3 przyciski - bezprzewodowa - Bluetooth 4.2 - brzoskwinia |
| EAN: | 0889842610604 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Mysz |
| Orientacja: | Prawo i leworęczna |
| Szerokość: | 6.03 cm |
| Głębokość: | 10.72 cm |
| Wysokość: | 2.58 cm |
| Waga: | 78 g |
| Kolor: | Brzoskwinia |
| Lokalizacja: | Włoski, portugalski, polski, hiszpański |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | Bluetooth 4.2 |
| Maksymalna odległość działania: | Do 10 m |
| Technologia wykrywania ruchu: | Optyczna |
| Ilość przycisków: | 3 |
| Cechy: | Microsoft BlueTrack Technology, metaliczne kółko (scroll) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | 2 baterie AAA |
| Bateria | |
| Typ: | Typ AAA |
| Technologia: | Alkaliczna |
| Czas działania (do): | 12 miesiące |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Apple MacOS X 10.0 lub wyższy, Windows 8.1 / 10, Android 6.0 (Marshmallow) lub nowszy |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.