{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Canon imagePROGRAF PRO-310 została zaprojektowana dla profesjonalistów poszukujących precyzji w druku wielkoformatowym. Dzięki maksymalnemu rozmiarowi nośnika 13 cali, drukarka ta obsługuje różne rodzaje nośników, w tym zwykły papier, papier fotograficzny i papier artystyczny, dostosowując się do różnych potrzeb drukowania. Wbudowany 3-calowy wyświetlacz LCD i zaawansowane opcje łączności, w tym USB 2.0, LAN i Wi-Fi, ułatwiają obsługę i integrację z różnymi środowiskami. Dzięki możliwości tworzenia wysokiej jakości kolorowych wydruków w maksymalnej rozdzielczości 4800 x 1200 DPI, użytkownicy mogą oczekiwać żywych obrazów za każdym razem. Przyjazne dla użytkownika funkcje, takie jak wykrywanie rozmiaru papieru, automatyczne włączanie zasilania i tryb cichy, poprawiają ogólne wrażenia z drukowania, dzięki czemu nadają się do ruchliwych biur lub miejsc pracy. Dodatkowo, dzięki zgodności z normami EPEAT Silver i ENERGY STAR, PRO-310 koncentruje się na odpowiedzialności za środowisko, pomagając zminimalizować zużycie energii przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości druku. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | CANON ImagePROGRAF PRO-310 Inkjet Singlefunction Printer A3 4m 15s ppm |
| Opis: | Canon imagePROGRAF PRO-310 - 13" drukarka wielkoformatowa - kolorowy - strumieniowa - A3/Ledger - do 4.25 stron/min (mono) / do 4.25 stron/min (kolor) - pojemność: 100 arkusze - LAN, Wi-Fi(n), USB 2.0 |
| EAN: | 4549292244830 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ drukarki: | 13" drukarka wielkoformatowa - strumieniowa - kolorowy |
| Drukarka | |
| Technologia Inkjet: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) |
| Paleta kolorów atramentu: | 10 kolorów atramentu - cyjan, magenta, żółty, czarny foto, czarny matowy, cyjan matowy, magenta foto, czerwony, optymalizer chroma |
| Konfiguracja dyszy: | 7680 dysz |
| Konfiguracja pojemnika z atramentem: | 10 osobnych kałamarzy |
| Typ atramentu: | Tusze pigmentowe Canon LUCIA PRO II |
| Prędkość drukowania: | Do 4.25 min/str - czarno-białe Do 4.25 min/str - kolor |
| Wbudowane urządzenia: | 3 calowy wyświetlacz LCD |
| Technologia przyłączania: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | LAN, Wi-Fi(n), USB 2.0 |
| Mozliwe AirPrint: | Tak |
| Maksymalna Rozdzielczość (Kolor): | 4800 x 2400 dpi |
| Drukowanie na płytach CD/DVD: | Tak |
| Specyfikacja drukowania bezpośredniego: | PictBridge |
| Cechy drukarki: | Drukowanie bez marginesów |
| Obługa nośników: | Podajnik papieru na 100 arkuszy, taca podawania ręcznego pojedynczych arkuszy, taca uniwersalna na 1 arkusz |
| Obsługa nośników | |
| Typy nośników: | Papier zwykły, papier fotograficzny, papier błyszczący, papier półkredowy, papier matowy, zdjęcia przylepne, papier fine art, naklejki na paznokcie, płyty CD |
| Klasa nośników: | A3/Ledger |
| Max rozmiar nośnika: | 330.2 x 990.6 mm |
| Minimalny format nośnika (standardowo): | 89 mm x 127 mm |
| Maksymalny rozmiar nośnika (standardowo): | 330.2 mm x 990.6 mm |
| Rozmiary nośników: | A3 (297 x 420 mm), A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), B4 (250 x 353 mm), B5 (176 x 250 mm), ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), Legal (216 x 356 mm), 177.8 x 254 mm, 304.8 x 304.8 mm, 76,2 x 127 mm, 101,6 x 152,4 mm, 127 x 177,8 mm, 203.2 x 254 mm, 254 x 304.8 mm, 127 x 127 mm, Panoramic A2 (210 x 594 mm), 89 x 127 mm, 355.6 x 990.6 mm, ANSI B (Ledger) (279 x 432 mm) |
| Maks. szerokość druku: | 1800 mm |
| Gramatura nośnika: | 64 g/m² - 380 g/m² |
| Całkowita pojemność nośników: | 100 arkusze |
| Podajniki nośników: | Taca wejściowa: 1 - 100 arkusze - 330.2 x 990.6 mm waga: 64 g/m² - 380 g/m² Gniazdo ręczne: 1 - 1 arkusz - 330.2 x 990.6 mm 380 g/m² Podajnik wielofunkcyjny: 1 - 1 arkusz - 120 x 120 mm |
| Praca w sieci | |
| Praca w sieci: | Serwer wydruków |
| Protokół zdalnego zarządzania: | SNMP, HTTP, IPv4, IPv6 |
| Protokoły zabezpieczeń i charakterystyka: | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE, AES, WPA-EAP, WPA2-EAP, WPA3-EAP, 802.1x, EAP-TLS, EAP-TTLS, PEAP |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Połączenia: | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B 1 x LAN - RJ-45 |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Kiesze CD/DVD |
| Dołączone materiały eksploatacyjne: | 1 x głowica drukująca 1 x pojemnik z atramentem (czarny mat) 1 x pojemnik z atramentem (czarny fotograficzny) 1 x pojemnik z atramentem (szary) 1 x pojemnik z atramentem (cyjan) 1 x pojemnik z atramentem (cyjan fotograficzny) 1 x pojemnik z atramentem (magenta) 1 x pojemnik z atramentem (magenta fotograficzna) 1 x pojemnik z atramentem (żółty) 1 x pojemnik z atramentem (czerwony) 1 x pojemnik z atramentem (optymalizator nasycenia barwy) |
| Nośniki w zestawie: | Arkusze przykładowe |
| Cechy: | PIXMA Cloud Link |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Zasilacz - wewnętrzna |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V |
| Wymagana częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 16 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 2.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Sterowniki i programy użytkowe |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Microsoft Windows Server 2008 R2 SP1, Microsoft Windows Server 2012 R2, Microsoft Windows Server 2016, Microsoft Windows Server 2019, Microsoft Windows Server 2022, Android, Apple iOS, Apple macOS 11.7.10 - 15, Google Chrome OS |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10 - 90% RH (non-condensing) |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 63.9 cm |
| Głębokość: | 37.9 cm |
| Wysokość: | 20 cm |
| Waga: | 14.4 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.