{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Drukuj, kopiuj i skanuj dzięki podstawowej drukarce wielofunkcyjnej przeznaczonej do domu i biura. Jej konfiguracja i eksploatacja są bardzo proste. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | CANON PIXMA TS3451 WHITE color inkjet MFP printer 7.7 ipm |
| Opis: | Canon PIXMA TS3451 - Drukarka wielofunkcyjna - kolorowy - strumieniowa - 216 x 297 mm (oryginalny) - A4/Legal (nośnik) - do 7.7 cali na minuę (drukowanie) - 60 arkusze - USB 2.0, Wi-Fi(n) - biel |
| EAN: | 4549292165791 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Drukarka wielofunkcyjna |
| Technologia druku: | Strumieniowa - kolorowy |
| Rozmiar przekątnej ekranu: | 1.5" |
| Wyświetlacz Obsługa Kolorów: | Monochromatyczny |
| Dostępność Połączenia: | Tak |
| Interfejs: | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| Mozliwe AirPrint: | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego: | PIXMA Cloud Link, tryb punktu dostępowego |
| Kolor obudowy: | Biel |
| Kopiowanie | |
| Maks. kopii: | 20 |
| Cechy kopiowania: | Dopasowanie do strony, bez ramki |
| Drukowanie | |
| Technologia Inkjet: | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania: | 4800 x 1200 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania: | Do 7.7 cali na minuę (mono) / do 4 cali na minuę (kolor) |
| Konfiguracja pojemnika z atramentem: | 1 pojemnik z czarnym atramentem, 1 pojemnik z kolorowym (cyjan, magenta, żółty) |
| Paleta kolorów atramentu: | Cyjan, magenta, żółty, czarny |
| Kolor: | 4 kolory atramentu |
| Skanowanie | |
| Element skanujący: | CIS |
| Rodzielczość optyczna: | 600 x 1200 dpi |
| Głębia Skali Szarości: | 8-bit |
| Głębia koloru: | 8-bit |
| Wewnętrzna głębia koloru: | 16-bit |
| Obsługa dokumentów i nośników | |
| Maks. format oryginału: | 216 x 297 mm |
| Obsługiwane Rozmiary Oryginalne: | 216 x 297 mm |
| Rodzaj oryginału: | Arkusze |
| Min rozmiar nośnika: | 89 x 127 mm |
| Max rozmiar nośnika: | A4/Legal |
| Min waga nośnika: | 64 g/m² |
| Max waga nośnika: | 275 g/m² |
| Rodzaj obsługiwanych nośników: | Papier zwykły, papier fotograficzny błyszczący, magnetyczny papier zdjęciowy, papier zdjęciowy przeklejany |
| Rozmiary obsługiwanych nośników: | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), B5 (176 x 250 mm), 100 x 150 mm, 130 x 180 mm, 89 x 127 mm, 130 x 130 mm, 215.9 x 676 mm |
| Format zdjęć bez marginesów: | 100 x 150 mm, 130 x 180 mm, 130 x 130 mm |
| Pojemność nośników standardowych: | 60 arkusze |
| Obsługa dokumentów i nośników - szczegóły: | Taca wejściowa - 60 arkusze rozmiar: 89 x 127 mm - 215.9 x 676 mm waga: 64 g/m² - 275 g/m² |
| Prędkość: | Drukowanie: do 7.7 cali na minuę - czarno-biały Drukowanie: do 4 cali na minuę - kolor Drukowanie: 65 sek (10 x 15 cm (4"x6")) - zdjęcie Kopiowanie: do 3 cali na minuę |
| Połączenia | |
| Interfejsy: | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności: | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Obsługiwane systemy operacyjne: | MS Windows 7 SP1, Android, iOS, Windows 8.1, Windows 10, Chrome OS, iPadOS, macOS 10.12.6 - macOS 10.15 |
| Dołączone oprogramowanie: | Sterowniki i programy użytkowe, MP Driver including Scanning Utility, Canon Easy-PhotoPrint Editor |
| Zasilanie | |
| Wymagane napięcie: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Zużycie energii podczas pracy: | 9 wat |
| Zużycie energii w trybie czuwania: | 1.3 wat |
| Różne | |
| Specyfikacja drukowania bezpośredniego: | PictBridge |
| Dołączone materiały eksploatacyjne: | 1 x pojemnik z tuszem (czarny) 1 x pojemnik z tuszem (kolor) |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 43.5 cm |
| Głębokość: | 32.7 cm |
| Wysokość: | 14.5 cm |
| Waga: | 4 kg |
| Parametry środowiska | |
| Emisja dźwięku: | 48 dBA (podczas pracy) |
| Minimalna temperatura pracy: | 15 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 30 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.