{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | CISCO 2-Port Analog Telephone Adapter for Multiplatform |
| Opis: | Cisco ATA 192 Multiplatform Analog Telephone Adapter - Adapter telefonu VoIP - 2 porty - 100Mb LAN |
| EAN: | 0889728031639 |
| Gwarancja producenta: | 90 days |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Adapter telefonu VoIP |
| Szerokość: | 10 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Wysokość: | 2.8 cm |
| Waga: | 132.1 g |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy: | Zewnętrzna |
| Ilość portów: | 2 |
| Technologia podłączania: | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu: | TCP/IP, PPTP, UDP/IP, L2TP, IPSec, PPPoE, ARP, RTP, RTCP |
| Protokół zdalnego zarządzania: | SNMP 3, HTTP, HTTPS, TFTP, SSH, TR-069 |
| Wskaźniki statusu: | Zasilanie, telefon, Internet |
| Cechy: | Obsługa NAT, obsługa Syslog, obsługa DiffServ, obsługa IPv6, obsługa SNTP, możliwość montowania na ścianie, port w trybie przekaż dalej, przycisk resetu, obsługuje LLDP, klient DHCP, Automated Attendant (IVR), Type of Service (ToS), Internet Control Message Protocol (ICMP), obsługa podwójnego obrazu, Cisco Discovery Protocol |
| Algorytm kodowania: | AES, TLS 1.1, TLS 1.2, ESP |
| Metoda identyfikacji: | Secure Shell (SSH) |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1ab (LLDP) |
| Telefonia IP | |
| Protokoły VoIP: | SIP, RTCP, RTP, SRTP |
| Kodeki głosowe: | G.711, G.729a, G.729ab, G.711a, G.726, T.38, G.711μ |
| Interfejsy telefoniczne: | 2 telefony (FXS) |
| Cechy telefonii IP: | Przekierowanie wezwań, identyfikator rozmówcy, wezwania oczekujące, zawieszenie połączenia, charakterystyczne dzwonienie, przekazywanie wezwań, obsługa Nie przeszkadzać (DND), blokowanie/odblokowywanie ID osoby dzwoniącej |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 2 x FXS - RJ-11 2 x 100Base-TX - RJ-45 |
| Różne | |
| MTBF: | 300,000 godziny |
| Zgodność z normami: | FCC Part 15 B, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, EN 61000-4-5, EN 61000-4-11, EN 61000-4-8, IEC 60950-1:2005 Second Edition, EN 61000-3-3:2013, EN 55024:2010+A1:2015, Directive 2014/35/EU, Directive 2014/30/EU, UL 60950 Second Edition, CAN/CSA C22.2 No. 60950 Second Edition, ANSI C63.4-2014, AS/NZS 60950-1:2015, ICES-003:2016, EN 61000-3-2:2014 Class A, EN 55032:2015 Class B, AS/NZS CISPR32:2015 Class B, CISPR 32:2015 Class B |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie: | AC 120/230 V / DC 5 V (50/60 Hz) |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 5 wat |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.