{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | CISCO 715W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare |
| Opis: | Cisco Config 1 - Zasilacz - hot-plug / nadmiarowy (moduł podłączany) - 80 PLUS Platinum - AC 100-240 V - 715 wat - dla Catalyst 9300 (715 wat), 9300 (Higher Scale) (715 wat), 9300L (715 wat) |
| EAN: | 0889728133586 |
| Gwarancja producenta: | Ograniczona dożywotnia gwarancja |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz - hot-plug / nadmiarowy - moduł podłączany |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V |
| Wymagana częstotliwość: | 50 - 60 Hz |
| Złącza wejściowe: | Zasilanie IEC 60320 C16 |
| Napięcie wyjściowe: | -56 V |
| Zasilanie: | 715 wat |
| Certyfikat 80 PLUS: | 80 PLUS Platinum |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | CISPR 22 Klasa A, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, EN55022 Klasa A, EN50082-1, EN 61000-6-1, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, AS/NZ 3548 Class A, CCC, ICES-003 Klasa A, EN 61000-4-5, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, FCC Part 15 A, CSA C22.2 No. 60950-1, BSMI Class A, VCCI Class A, EN 300 386 |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 5–90% (niekondensująca) |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 8.3 cm |
| Głębokość: | 31 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Waga: | 1.3 kg |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla: | Cisco Catalyst 9300 (715 wat), 9300 (Higher Scale) (715 wat), 9300L (715 wat) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.