{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48196371
Kod producenta: C1300X-10NU-2X
Stan magazynowy: 5 szt.
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 360
Waga: 5,50 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | CISCO Catalyst 1300X mGig 10-Port 5G UPoE with 385W power budget 2 x 10G SFP+ Uplinks 25G for Stacking |
| Opis: | Cisco Catalyst 1300X-10NU-2X - Przełącznik - L3 - Tak - 2 x 10 Gigabit SFP28 + 10 x 1/2.5/5GBase-T (PoE++) - montowany w szafie rack - PoE++ (385 W) |
| EAN: | |
| Reklamacje: | Ograniczona dożywotnia gwarancja |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Przełącznik - 10 porty - L3 - Tak - wieżowy |
| Rodzaj obudowy: | Montowany w szafie rack |
| Podtyp: | Gigabit Ethernet |
| Porty: | 2 x 10 Gigabit SFP28 + 10 x 1/2.5/5GBase-T (PoE++) |
| Zasilanie przez Ethernet: | PoE++ |
| Budżet poE: | 385 W |
| Wykonanie: | Szybkość przesyłania dalej (pakiety 64-bit): 104,16 Mpps Zdolność przełączania: 140 Gb/s |
| Pojemność: | Instancje MSTP: 16 Wystąpienia RPVST+: 126 Grupy agregacji łącza: 8 Agregacja łączy (portów): 16 Wpisy VLAN: 4094 Grupy multicast IGMP: 4000 Trasy IPv4: 7168 Interfejsy IPv4: 256 Reguły ACL: 3072 Kolejki priorytetów: 8 Rozmiar bufora pakietu: 3 MB Grupy agregacji łącza: do 8 Porty agregacji linków na kanał: do 8 |
| Wielkość tablicy adresów MAC: | 32000 wpisów |
| Obsługiwane ramki Jumbo: | 9000 bajtów |
| Maks. ilość części w wieży: | 8 |
| Protokół routingu: | STP, statyczne trasowanie IP, RSTP, MSTP, IGMP, IGMPv2, IGMPv3, CIDR, RIP-2, policy-based routing (PBR), MLD, MLDv2, OSPF, RIP, OSPFv2, OSPFv3 |
| Protokół zdalnego zarządzania: | CLI, SNMP, Telnet, SSH, SSH-2, DHCP, SCP, HTTPS, HTTP, ICMP, TFTP, Syslog, SNMP 2c, SNMP 3, RMON |
| Algorytm kodowania: | MD5, SSL |
| Metoda identyfikacji: | RADIUS, TACACS+, Secure Shell (SSH), Secure Shell v.2 (SSH2) |
| Cechy: | Obsługa VLAN, obsługa STP, zarządzanie CLI, ATP, FHS, QoS, sFlow, trasowanie dynamiczne, Zero-Touch Deployment, Port Security, Uwierzytelnianie sieciowe, Address Resolution Protocol, inspekcja ARP, zabezpieczenie źródła IP, nasłuchiwanie DHCP, IPMB, NDP, osłona reklamy routera, osłona DHCPv6, trasowanie w 3 warstwach, LAG, dublowanie portów, przycisk przyjazny dla środowiska, EEE, RSTP, obsługa MSTP, PVST+, RPVST+, LACP, obsługa VLAN na podstawie protokołu, MAC based VLAN, zarządzanie VLAN, Private VLAN, PVE, Guest VLAN, GVRP, VLAN CPE, Nadzór Automatyczny VLAN, MVR, tunelowanie Q-in-Q, TPID, GARP, UDLD, przekaźnik DHCP, serwer DHCP, nasłuchiwanie IGMP, querier IGMP, proxy IGMP, Zapobieganie Blokowaniu HoL, wykrywanie pętli zwrotnej, obsługa ACL, obsługa BOOTP, UDP, wysoka niezwodność, uwierzytelnianie adresu MAC, BPDU Guard, STP Root Guard, strażnik pętli STP, DAI, ochrona DoS, SCT, SSD, zaufane systemy, Broadcast Storm Control, kontrola nad szturmem pakietów multicast, Storm Control, kontrola nad szturmem pakietów unicast, Unknown Storm Control, zapobieganie atakom typu DoS, WRR, ToS, DSCP based CoS, obsługa DiffServ, przeciążenie TCP, optymalizacja ruchu iSCSI, path MTU discovery, DAD, osłona RA, snooping MLD, proxy MLD, serwer Telnet, klient DNS, klient Telnet, klient DHCP, Protokół Cisco NG PnP, stos podwójny IPv4 i IPv6, odzwierciedlanie VLAN, RSPAN, SCP, osłona układu scalonego, integralność rozruchu, obsługa portu na bazie czasu, wykrywanie długości kabla, LLDP, LLDP-MED, przycisk resetu, stały PoE, SSD |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.1p, IEEE 802.1x, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3ae, IEEE 802.3an, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Procesor: | X ARM: 1.5 GHz |
| RAM: | 2 GB DDR4 SDRAM |
| Pamięć fleszowa: | 1 GB |
| Wbudowane urządzenia: | 1 x wentylator |
| Wskaźniki statusu: | System, łącze/aktywność/prędkość, PoE |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 10 x 100/1000/2.5G/5GBase-T RJ-45 PoE++ - 60 W 2 x 10GBase-X SFP28 uplink 1 x konsola RJ-45 1 x USB-C konsola |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Karta wskaźnika, zestaw montażowy |
| MTBF: | 470,352 godziny |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, UL 62368, CSA 22.2, FCC CFR47 Part 15 A, WEEE |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 26.8 cm |
| Głębokość: | 30.8 cm |
| Wysokość: | 4.394 cm |
| Waga: | 3.03 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - zwrot do fabryki - dożywotnia Wsparcie techniczne - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10 - 90% RH (non-condensing) |
| Min. temperatura przechowywania: | -25 °C |
| Maks. temperatura przechowywania: | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci: | 10 - 90% RH (non-condensing) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.