{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Nazwa: | CISCO Meraki Go – GR60 Outdoor WiFi Access Point |
| Opis: | Cisco Meraki Go GR60 - Punkt dostępu bezprzewodowego - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz - zasilanie DC |
| EAN: | 0810979014799 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Punkt dostępu bezprzewodowego |
| Model o wzmocnionej wytrzymałości: | Do stosowania na zewnątrz |
| Szerokość: | 24.3 cm |
| Głębokość: | 11.4 cm |
| Wysokość: | 3 cm |
| Lokalizacja: | Europa |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy: | Zewnętrzna |
| Technologia podłączania: | Bezprzewodowa |
| Format kodowania linii: | 256 QAM |
| Protokół komunkacyjny danych: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2 |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Wskaźniki statusu: | Zasilanie, bootowanie, status |
| Cechy: | Maximum Ratio Combining (MRC), technologia formowania wiązki, technologia SU-MIMO, Caching PMK, Technologia 2x2 MU-MIMO, roaming 3. warstwy, zależne od okoliczności zapisywanie w cache kluczy (OKC), agregacja pakietów |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.3af, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11r, IEEE 802.11ac Wave 2 |
| Antena | |
| Antena: | Wewnętrzna |
| Ilość anten: | 2 |
| Kierunkowość: | Antena dookólna |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x 1000Base-T (PoE) - RJ-45 |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Mounting screws, zestaw montażowy |
| Zgodność z normami: | RoHS, Directive 93/42/EEC, EN 60601-2 |
| Zasilanie | |
| Obsługuje Power Over Ethernet (PoE): | PoE |
| Wymagane napięcie: | DC 12 V / DC 37 - 57 V (PoE) |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 11 wat |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 5–95% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.