{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 2379757
Kod producenta: SG110-16-EU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 882658722738
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 360
Waga: 1,94 kg
| Nazwa: | CISCO SG110-16-EU Cisco SG110-16 16-Port Gigabit Switch |
| Opis: | Cisco Small Business SG110-16 - Przełącznik - niezarządzalny - 16 x 10/100/1000 - montowany w szafie rack |
| EAN: | 0882658722738 |
| Gwarancja producenta: | Ograniczona dożywotnia gwarancja |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Przełącznik - 16 porty - niezarządzalny |
| Rodzaj obudowy: | Montowany w szafie rack |
| Podtyp: | Gigabit Ethernet |
| Porty: | 16 x 10/100/1000 |
| Wykonanie: | Zdolność przełączania: 32 Gb/s Przekazywanie (pakiet 64-bajtowy): 23,8 Mp/s |
| Pojemność: | Sprzętowa ścieżka QoS: 4 |
| Obsługiwane ramki Jumbo: | 9216 bajtów |
| Cechy: | Quality of Service (QoS), Energy Efficient Ethernet, otwór na kłódkę zabezpieczającą (kabel sprzedawany oddzielnie), test kabla |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az |
| RAM: | 128 MB |
| Pamięć fleszowa: | 128 MB |
| Wskaźniki statusu: | System, łącze/aktywność |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 16 x 1000Base-T RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie: | AC 120/230 V (50 - 60 Hz) |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | UL 60950, FCC CFR47 Part 15, CSA 22.2 |
| Lokalizacja: | Europa |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 27.94 cm |
| Głębokość: | 17 cm |
| Wysokość: | 4.45 cm |
| Waga: | 2.13 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
| Min. temperatura przechowywania: | -20 °C |
| Maks. temperatura przechowywania: | 70 °C |
| Zakres wilgotności pamięci: | 5–90% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.