{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | CISCO Video Phone 8875 Carbon Black |
| Opis: | Cisco Video Phone 8875 - Wideofon IP - z aparat cyfrowy, interfejs Bluetooth z identyfikacją dzwoniącego - IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) / Bluetooth 4.2 LE - SIP, SDP, RTCP, SRTP - wieloliniowy - czarny węgiel |
| EAN: | 0889728489942 |
| Reklamacje: | 90 days |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Wideofon IP |
| Zgodne platformy: | Cisco BroadWorks, Cisco Webex Calling |
| Zintegrowane komponenty: | Aparat cyfrowy, interfejs Bluetooth |
| Waga: | 1.31 kg |
| Kolor obudowy: | Czarny węgiel |
| Materiał obudowy: | Poliwęglan ABS |
| Opis telefonu | |
| Standard telefonu bezprzewodowego: | IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi) / Bluetooth 4.2 LE |
| Interfejs bezprzewodowy: | Wi-Fi / Bluetooth |
| Profile Bluetooth: | Low Energy, Profil Głośnomówiący (HFP) |
| Usługi telefoniczne: | Identyfikacja dzwoniącego, Wstrzymywanie połączeń, rozmowa czekająca, Przekierowywanie połączeń, parkowanie/odbieranie połączęń, Transfer połączeń, skrzynka głosowa, Funkcja Oczekiwania na Wiadomość |
| Typ identyfikacji dzwoniącego: | Identyfikacja dzwoniącego |
| Położenie dialera: | Baza |
| Funkcja połączeń konferencyjnych: | Tak |
| Tryb głośnomówiący: | Tak |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Kontrolki: | Słuchawki, wskaźnik oczekiwania na komunikat, wskaźnik mikrofonu |
| Funkcje dodatkowe: | Kontrola przyjmowania połączeń (CAC), kod dostępu QR, dołączanie jednym przyciskiem (OBJT), wycisz |
| Telefonia IP | |
| Cechy główne: | Zintegrowany przełącznik Ethernetu |
| VoIP: | Tak |
| Protokoły VoIP: | SIP, SDP, RTCP, SRTP |
| Kodeki głosowe: | G.722, G.729a, G.711a-law, G.711mu-law, iLBC, iSAC |
| Kodeki wideo: | H.264 AVC |
| Obsługiwane linie: | Wieloliniowy |
| Jakość usług: | IEEE 802.1Q (VLAN) |
| Przydzielanie adresu IP: | DHCP, statyczny |
| Zabezpieczenie: | EAP-FAST, EAP-TLS, TLS, SRTP, IEEE 802.1X, WPA, WPA2, PEAP-MSCHAPv2, PEAP-GTC |
| Obsługuje Power Over Ethernet (PoE): | Tak |
| Protokoły sieciowe: | IPv4, IPv6, Cisco Discovery Protocol (CDP), UDP, RTP, GARP, DNS, TFTP, HTTPS, RTCP, Link Layer Discovery Protocol (LLDP), Link Layer Discovery Protocol - Media Endpoint Discovery (LLDP-MED), SRTP |
| Ilość portów sieciowych: | 2 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Zgodne oprogramowanie: | Cisco WebEx |
| Funkcje głosowe: | Eliminowanie echa akustycznego, redukcja hałasu tła (BGN), adaptive jitter buffer (AJB), automatic gain control (AGC), generator szumów tła (CNG), packet loss concealment (PLC), wygłuszanie ciszy, wykrywanie aktywności głosowej (VAD), zabezpieczenie przed falą akustyczną, wybieranie tonowe (DTMF), dźwięk HD |
| Funkcje sieciowe: | Class 4 PoE |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | Wyświetlacz LCD z ekranem dotykowym - kolor |
| Położenie wyświetlacza: | Baza |
| Wielkość przekątnej: | 7" |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1024 x 600 pikseli |
| Głębia koloru: | 24 bity (16,7 milionów kolorów) |
| Podświetlenie: | Tak |
| Języki wyświetlacza: | Czeski, duński, duński, angielski, francuski, niemiecki, wegierski, włoski, norweski, Polish, portugalski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, turecki, ukraiński |
| Aparat fotograficzny telefonu | |
| Rozdzielczość czujnika: | 4 megapiksel |
| Rozdzielczość aparatu: | 1920 x 1080 at 30 fps |
| Różne | |
| Połączenia: | Gniazdko słuchawek / RJ-9 USB Type-C / 24 pin USB-C USB / USB Typ A 4-pin Electronic hook switch (EHS) |
| Zgodny z aparatami słuchowymi: | Tak |
| Certyfikacja Oprogramowania: | Cisco Webex Certified |
| Umiejscowienie / montaż: | Pulpit |
| Wymiary i waga (baza) | |
| Szerokość: | 25.885 cm |
| Głębokość: | 10.962 cm |
| Wysokość: | 27.358 cm |
| Wymiary i waga | |
| Waga: | 1.31 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - wymiana - 1 rok |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.