{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4103828
Kod producenta: MFL-B2DN-183PA-R1
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719512095393
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,74 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | COOLER MASTER case/PSU fan MasterFan MF120 Halo 3in1 ARGB 3pack |
| Opis: | Cooler Master MasterFan MF120 HALO 3in1 - Wentylator obudowy - 120 mm (pakiet 3) |
| EAN: | 4719512095393 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Ilość w opakowaniu: | 3 (specyfikacje dotyczą jednego produktu) |
| Rodzaj produktu: | Wentylator obudowy |
| Zawartość opakowania: | Kontroler LED ARGB wentylatora |
| Szerokość: | 12 cm |
| Głębokość: | 12 cm |
| Wysokość: | 2.5 cm |
| Waga: | 180 g |
| Coolery i radiatory | |
| Przekątna wentylatora chłodzącego: | 120 mm |
| Wysokość wentylatora: | 25 mm |
| Podstawka wentylatora: | Łożysko typu rifle |
| Prędkość obrotowa: | 650-1800 rpm |
| Przepływ powietrza: | 47,3 cfm |
| Ciśnienie powietrza: | 1.6 mm |
| Poziom hałasu: | 6 - 30 dBA |
| Złącze zasilania: | 4-pinowe złącze wentylatora |
| Poziom napięcia: | 12 V |
| Poziom natężenia prądu: | 0.25 A |
| Cechy: | Oświetlenie Dual Loop ARGB |
| Różne | |
| MTBF: | 160,000 godzina(y) |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona: - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.