{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4103790
Kod producenta: MCB-NR200P-KGNN-S00
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719512106761
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 6,94 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | COOLER MASTER PC case MasterBox NR200P black mini ITX window |
| Opis: | Cooler Master MasterBox NR200P - Wieża - mini ITX - brak zasilacza (SFX12V/SFX-L12V) - czarny - USB/dźwięk |
| EAN: | 4719512106761 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ obudowy: | Wieża |
| Maksymalny rozmiar płyty głównej: | Mini ITX |
| Płyty główne: | Mini-ITX, Mini-DTX |
| Ilość kieszeni wewnętrnych: | 4 |
| Tworzywo produktu: | Plastik, stal, szkło hartowane, siatka |
| Kolor: | Czarny |
| System chłodzący: | Góra: 120 mm wentylator x 2 / 650-1800 rpm / obsługuje Pulse-width modulation (PWM) Lewa strona: 120/140 mm podłączenie wentylatora x 2 Tył: 92 mm podłączenie wentylatora x 1 Dół: 120 mm podłączenie wentylatora x 2 |
| Maks. wysokość wentylatora CPU: | 155 mm |
| Maks. długość karty graficznej: | 330 mm |
| Maks. Długość Zasilacza: | 130 mm |
| Cechy szafki systemowej: | Filtr pyłu panelu górnego, filtr przeciwkurzowy w części dolnej, obsługuje radiator 120/240 mm w spodzie, obsługuje wentylatory 120/140/240/280 mm w panelu bocznym, 2 x filtr boczny panelu bocznego, obsługa radiatora 92 mm z tyłu |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Dodatkowe wnęki: | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny - 3,5" 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny - 2,5" / 3,5" wspólny 2 (całkowity) / 2 (wolna) x wewnętrzny - 2,5" |
| Gniazda rozszerzeń: | 3 |
| Interfejsy: | 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x słuchawki/mikrofon - mini jack |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Karta riser PCI |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Brak zasilacza |
| Zgodność z normami: | SFX12V/SFX-L12V |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 18.5 cm |
| Głębokość: | 37.6 cm |
| Wysokość: | 29.2 cm |
| Waga: | 5.1 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.