{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4103827
Kod producenta: MLW-D24M-A18PC-R2
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719512095591
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 2,00 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | COOLER MASTER water cooling MasterLiquid Lite ML240L V2 RGB |
| Opis: | Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 RGB - Układ chłodzenia cieczą procesora - (na: LGA1156, AM2, AM2+, LGA1366, AM3, LGA1155, AM3+, LGA2011, FM1, FM2, LGA1150, FM2+, LGA2011-3, LGA1151, AM4, LGA2066, LGA1200) - aluminium - 120 mm |
| EAN: | 4719512095591 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Układ chłodzenia cieczą procesora |
| Zawartość opakowania: | Kontroler RGB |
| Waga: | 1.34 kg |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 1.98 kg |
| Coolery i radiatory | |
| Zgodność z: | LGA1156 Socket, Socket AM2, Socket AM2+, LGA1366 Socket, Socket AM3, LGA1155 Socket, Socket AM3+, LGA2011 Socket, Socket FM1, Socket FM2, LGA1150 Socket, Socket FM2+, LGA2011-3 Socket, LGA1151 Socket, Socket AM4, LGA2066 Socket, LGA1200 Socket |
| Materiał radiatora: | Aluminium |
| Ilość wentylatorów: | 2 |
| Przekątna wentylatora chłodzącego: | 120 mm |
| Wysokość wentylatora: | 25 mm |
| Prędkość obrotowa: | 650-1800 rpm |
| Przepływ powietrza: | 62 cfm |
| Ciśnienie powietrza: | 2.5 mm |
| Poziom hałasu: | 8 - 27 dBA |
| Złącze zasilania: | 4-pinowe złącze wentylatora |
| Poziom napięcia: | 12 V |
| Cechy: | RGB LED |
| Różne | |
| MTBF: | 160,000 godzina(y) |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.