{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 46327727
Kod producenta: MFL-B2DN-21NP2-R2
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719512127476
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,23 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | COOLER MASTER Wentylator MasterFan MF120 Halo 2 ARGB |
| Opis: | Cooler Master MasterFan MF120 HALO² - Wentylator obudowy - 120 mm - czarny |
| EAN: | 4719512127476 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Wentylator obudowy |
| Szerokość: | 12 cm |
| Głębokość: | 12 cm |
| Wysokość: | 2.5 cm |
| Waga: | 174 g |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 2.8 cm x 13 cm x 17.8 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Coolery i radiatory | |
| Przekątna wentylatora chłodzącego: | 120 mm |
| Wysokość wentylatora: | 25 mm |
| Podstawka wentylatora: | Łożysko typu rifle |
| Prędkość obrotowa: | 0-2050 rpm |
| Przepływ powietrza: | 51.9 cfm |
| Ciśnienie powietrza: | 2.89 mm |
| Poziom hałasu: | 27 dBA |
| Złącze zasilania: | 4-pinowe złącze wentylatora, złącze ARGB 3-pin |
| Poziom napięcia: | 12 V |
| Poziom natężenia prądu: | 0.14 A |
| Pobór energii: | 1.68 W |
| Cechy: | Kontrola PWM, adresowalne RGB Generacji 2. |
| Różne | |
| MTBF: | 160,000 godzina(y) |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona: - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.