{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4389248
Kod producenta: CMSX64GX4M2A2666C18
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 840006619192
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 360
Waga: 0,02 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | CORSAIR DDR4 2666MHz 64GB 2x32GB CL18 SODIMM 1.2V Black |
| Opis: | CORSAIR Vengeance - DDR4 - zestaw - 64 GB: 2 x 32 GB - SO-DIMM 260-pin - 2666 MHz / PC4-21300 - CL18 - 1.2 V - niebuforowana - bez ECC |
| EAN: | 0840006619192 |
| Gwarancja producenta: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 64 GB: 2 x 32 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM zestaw pamięci |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 260-pin |
| Szybkość: | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Latency Timings: | CL18 (18-18-18-43) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | Bez ECC |
| Charakterystyka: | Niebuforowana |
| Napięcie: | 1.2 V |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Czarny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.