{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4102624
Kod producenta: CMT16GX4M2E3200C16
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 840006641216
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 360
Waga: 0,26 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | CORSAIR Dominator Platinum DDR4 16GB 2x8GB 3200MHz DIMM CL16 RGB 1.35V XMP 2.0 |
| Opis: | CORSAIR Dominator Platinum RGB - DDR4 - zestaw - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-pin - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - niebuforowana - bez ECC - czarny |
| EAN: | 0840006641216 |
| Gwarancja producenta: | Ograniczona dożywotnia gwarancja |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 16 GB: 2 x 8 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| Szerokość: | 135 mm |
| Głębokość: | 8 mm |
| Wysokość: | 56 mm |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM zestaw pamięci |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Wysokość modułu (w calach): | 2.2 |
| Szybkość: | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Latency Timings: | CL16 (16-20-20-38) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | Bez ECC |
| Charakterystyka: | Dual-path Heat Xchange (DHX), anodized aluminum heatspreader, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), 10 Warstw PCB rozpraszacza ciepła, obsługa Corsair iCUE, 12 ultra jasnych oddzielnych diod LED CAPELLIX RGB, niebuforowana |
| Napięcie: | 1.35 V |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Czarny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.