{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4064240
Kod producenta: CC-9011212-WW
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 840006627517
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 15,45 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | CORSAIR iCUE 5000X RGB Tempered Glass Mid-Tower ATX PC Smart Case Black |
| Opis: | CORSAIR iCUE 5000X RGB - Wieża - ATX - panel boczny z oknem (szkło hartowane) - brak zasilacza (ATX) - czarny - USB/dźwięk |
| EAN: | 0840006627517 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ obudowy: | Wieża |
| Panel Boczny z Oknem: | Tak |
| Materiał Panelu Bocznego z Oknem: | Szkło hartowane |
| Maksymalny rozmiar płyty głównej: | ATX |
| Płyty główne: | ATX, microATX, Extended ATX, ITX |
| Ilość kieszeni wewnętrnych: | 6 |
| Tworzywo produktu: | Plastik, stal, szkło hartowane |
| Kolor: | Czarny |
| System chłodzący: | Przód: 120 mm wentylator x 3 / wentylator RGB, obsługa wentylatorów 2 x 140 mm Góra: podłączenie wentylatora / obsługuje wentylatory 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm Tył: 120 mm podłączenie wentylatora x 1 |
| Maks. wysokość wentylatora CPU: | 170 mm |
| Maks. długość karty graficznej: | 420 mm |
| Maks. Długość Zasilacza: | 225 mm |
| Cechy szafki systemowej: | Filtr pyłu panelu bocznego, filtr pyłu panelu górnego, przedni filtr pyłu, wzór Direct Airflow Path, radiator 120 mm z tyłu, filtry przeciwkurzowe PSU, panel przedni ze szkła hartowanego, panel górny ze szkła hartowanego, podtrzymuje radiator 280/360 mm na panelu przednim, podtrzymuje radiator 280/360 mm na panelu górnym, układ oświetlenia RGB, wymienne filtry kurzu |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Dodatkowe wnęki: | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x wewnętrzny - 3,5" 4 (całkowity) / 4 (wolna) x wewnętrzny - 2,5" |
| Gniazda rozszerzeń: | 7 2 x pion |
| Interfejsy: | 2 x USB 3.0 1 x USB-C 3.1 1 x słuchawki/mikrofon - mini jack |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Brak zasilacza |
| Zgodność z normami: | ATX |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 24.5 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Waga: | 13.84 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.