{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| rodukt: | |
| Nazwa: | CORSAIR iCUE 7000X RGB Full-Tower ATX PC Case White |
| Opis: | CORSAIR iCUE 7000X RGB - FT - rozszerzenie ATX - panel boczny z oknem (szkło hartowane) - brak zasilacza (ATX) - biały - USB/dźwięk |
| EAN: | 0840006639459 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ obudowy: | Full tower |
| Panel Boczny z Oknem: | Tak |
| Materiał Panelu Bocznego z Oknem: | Szkło hartowane |
| Maksymalny rozmiar płyty głównej: | Rozszerzenie ATX |
| Płyty główne: | ATX, microATX, Mini-ITX, Extended ATX |
| Ilość kieszeni wewnętrnych: | 10 |
| Tworzywo produktu: | Plastik, stal, szkło hartowane |
| Kolor: | Biały |
| System chłodzący: | Przód: 140 mm wentylator x 3 / obsługa wentylatorów 3 x 120 mm, modulacja szerokości pulsów (PWM) Góra: podłączenie wentylatora / obsługuje 3 wiatraki 120/140 mm Wewnętrzny: podłączenie wentylatora / wentylator 4 x 120 mm Tył: 140 mm wentylator x 1 / obsługa wentylatora 1 x 120 mm, modulacja szerokości pulsów (PWM) |
| Maks. wysokość wentylatora CPU: | 190 mm |
| Maks. długość karty graficznej: | 450 mm |
| Maks. Długość Zasilacza: | 225 mm |
| Cechy szafki systemowej: | Filtr pyłu panelu bocznego, filtr pyłu panelu górnego, przedni filtr pyłu, system zarządzania kablami, filtr przeciwkurzowy w części dolnej, obsługuje radiator 120/140 mm w części tylnej, panel przedni ze szkła hartowanego, podtrzymuje radiator 360/420 mm na panelu górnym, podtrzymuje radiator 420/480 mm na panelu przednim, układ oświetlenia RGB, wentylatory RGB, beznarzędziowe panele boczne (blokada z przyciskiem), obsługa radiatora 420/480 z boku |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Dodatkowe wnęki: | 6 (całkowity) / 6 (wolna) x wewnętrzny - 2,5" / 3,5" wspólny 4 (całkowity) / 4 (wolna) x wewnętrzny - 2,5" |
| Gniazda rozszerzeń: | 8 3 x pion |
| Interfejsy: | 4 x USB 3.0 1 x USB-C 3.1 1 x słuchawki/mikrofon - mini jack |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Brak zasilacza |
| Zgodność z normami: | ATX |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 24.8 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Waga: | 19.8 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 36 cm |
| Głębokość transportowa: | 69.2 cm |
| Wysokość transportowa: | 65.3 cm |
| Waga transportowa: | 21.8 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.