{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 46326067
Kod producenta: CSSD-F1000GBMP600MN
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 840006661771
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 0,02 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | CORSAIR MP600 MINI 1TB Gen4 PCIe x4 NVMe M.2 2230 SSD |
| Opis: | CORSAIR MP600 Mini - SSD - 1 TB - wewnętrzny - M.2 2230 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256 bitów AES |
| EAN: | 0840006661771 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | SSD - wewnętrzny |
| Pojemność: | 1 TB |
| Algorytm kodowania: | 256 bitów AES |
| Typ pamięci NAND: | 3D triple-level cell (TLC) |
| Rodzaj obudowy: | M.2 2230 |
| Interfejs: | PCIe 4.0 x4 (NVMe) |
| Cechy: | 3D NAND Technology, NVM Express (NVMe) 1.4, obsługa inteligentnych danych dotyczących zdrowia S.M.A.R.T., 256-bit AES |
| Szerokość: | 22 mm |
| Głębokość: | 30 mm |
| Wydajność | |
| Wytrzymałość SSD: | 600 TB |
| Szybkość wewnętrzna danych: | 4800 MBps (odczyt) / 4800 MBps (zapis) |
| Odczyt losowy 4 KB: | 850000 IOPS |
| Zapis losowy 4KB: | 1100000 IOPS |
| Niezawodność | |
| MTBF: | 1,500,000 godziny |
| Rozszerzenie i łączność | |
| Interfejsy: | 1 x PCI Express 4.0 x4 (NVMe) |
| Kompatybilna Wnęka: | M.2 2230 |
| Zasilanie | |
| Wymagane napięcie: | 3.3 - 5 V |
| Zużycie energii: | 4.3 wat (przeciętna) |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Apple MacOS X, Windows 10, Windows 11 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 65 °C |
| Min. temperatura przechowywania: | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania: | 85 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 93% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.