{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4102642
Kod producenta: CSSD-F2000GBMP600PRO
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 840006637349
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 60
Waga: 0,09 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | CORSAIR MP600 PRO 2TB M.2 PCIe Gen4 x4 NVMe SSD 7000/6550 MB/s |
| Opis: | CORSAIR MP600 PRO - Napęd stały - 2 TB - wewnętrzny - M.2 2280 - PCI Express 4.0 x4 (NVMe) - 256 bitów AES - radiator zintegrowany |
| EAN: | 0840006637349 |
| Gwarancja producenta: | 60 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Napęd stały - wewnętrzny |
| Pojemność: | 2 TB |
| Algorytm kodowania: | 256 bitów AES |
| Typ pamięci NAND: | 3D triple-level cell (TLC) |
| Radiator Zintegrowany: | Tak |
| Rodzaj obudowy: | M.2 2280 |
| Interfejs: | PCI Express 4.0 x4 (NVMe) |
| Cechy: | Wsparcie TRIM, Dynamic and Static Wear Leveling, technologia Garbage Collection, pamięć podręczna DRAM, Bad Block Management, NVM Express (NVMe) 1.4, kontroler Phison PS5018-E18, S.M.A.R.T. |
| Szerokość: | 15 mm |
| Głębokość: | 80 mm |
| Wysokość: | 23 mm |
| Waga: | 34 g |
| Wydajność | |
| Wytrzymałość SSD: | 1400 TB |
| Szybkość wewnętrzna danych: | 7000 MBps (odczyt) / 6550 MBps (zapis) |
| Maksymalny zapis losowy 4KB: | 800000 IOPS |
| Maks. odczyt losowy 4KB: | 660000 IOPS |
| Niezawodność | |
| MTBF: | 1,700,000 godziny |
| Rozszerzenie i łączność | |
| Interfejsy: | 1 x PCI Express 4.0 x4 (NVMe) |
| Kompatybilna Wnęka: | M.2 2280 |
| Zasilanie | |
| Zużycie energii: | 2 mW (DevSleep) 5 mW (bezczynność) 8.1 wat (zapis) 7.3 wat (odczyt) |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Apple MacOS X, Windows 10 |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 13.5 cm |
| Głębokość transportowa: | 11 cm |
| Wysokość transportowa: | 2.4 cm |
| Waga transportowa: | 72 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 70 °C |
| Min. temperatura przechowywania: | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania: | 85 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 90% under 40 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.