{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4137896
Kod producenta: CO-9050137-WW
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 840006637776
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,37 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | CORSAIR SP120 RGB ELITE White 120mm RGB LED Fan with AirGuide Triple Pack |
| Opis: | CORSAIR iCUE SP120 RGB ELITE - Wentylator obudowy - 120 mm - biały (pakiet 3) |
| EAN: | 0840006637776 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Ilość w opakowaniu: | 3 (specyfikacje dotyczą jednego produktu) |
| Rodzaj produktu: | Wentylator obudowy |
| Szerokość: | 12 cm |
| Głębokość: | 12 cm |
| Wysokość: | 2.5 cm |
| Kolor: | Biały |
| Coolery i radiatory | |
| Przekątna wentylatora chłodzącego: | 120 mm |
| Wysokość wentylatora: | 25 mm |
| Prędkość obrotowa: | 400-1500 rpm |
| Przepływ powietrza: | 47.7 cfm |
| Ciśnienie powietrza: | 1.46 mm |
| Poziom hałasu: | 18 dBA |
| Cechy: | Obsługa Pulse-width modulation (PWM), adresowalne LED RGB |
| Różne | |
| Cechy: | Corsair iCUE |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.