{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | CORSAIR SSD MP600 PRO XT 1TB NVMe PCIe M.2 |
| Opis: | CORSAIR MP600 PRO XT - Napęd stały - zaszyfrowany - 1 TB - wewnętrzny - M.2 2280 - PCI Express 4.0 x4 (NVMe) - 256 bitów AES - radiator zintegrowany |
| EAN: | 0840006645085 |
| Gwarancja producenta: | 60 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Napęd stały - wewnętrzny |
| Pojemność: | 1 TB |
| Kodowanie sprzętu: | Tak |
| Algorytm kodowania: | 256 bitów AES |
| Typ pamięci NAND: | 3D triple-level cell (TLC) |
| Radiator Zintegrowany: | Tak |
| Rodzaj obudowy: | M.2 2280 |
| Interfejs: | PCI Express 4.0 x4 (NVMe) |
| Cechy: | NVM Express (NVMe) 1.4, S.M.A.R.T. |
| Szerokość: | 19 mm |
| Głębokość: | 80 mm |
| Wysokość: | 23 mm |
| Waga: | 66 g |
| Wydajność | |
| Wytrzymałość SSD: | 700 TB |
| Szybkość wewnętrzna danych: | 7100 MBps (odczyt) / 5800 MBps (zapis) |
| Maksymalny zapis losowy 4KB: | 900000 IOPS |
| Maks. odczyt losowy 4KB: | 1200000 IOPS |
| Niezawodność | |
| MTBF: | 1 600 000 godziny |
| Rozszerzenie i łączność | |
| Interfejsy: | 1 x PCI Express 4.0 x4 (NVMe) |
| Kompatybilna Wnęka: | M.2 2280 |
| Zasilanie | |
| Zużycie energii: | 2 mW (DevSleep) |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 70 °C |
| Min. temperatura przechowywania: | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania: | 85 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 90% under 40 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.