{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4224599
Kod producenta: CP-9020230-EU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 840006625735
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 60
Waga: 1,54 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | CORSAIR TX-M Series TX750M 750 Watt 80 PLUS GOLD Semi-Modular Low-Noise Power Supply |
| Opis: | CORSAIR TX-M Series TX750M - 2021 - zasilacz (wewnętrzny) - ATX12V / EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 750 wat - Europa |
| EAN: | 0840006625735 |
| Gwarancja producenta: | 60 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz - wewnętrzny |
| Zgodność z normami: | ATX12V / EPS12V |
| Rodzaj Obudowy Zasilacza: | ATX |
| Lokalizacja: | Europa |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V |
| Wymagana częstotliwość: | 47 - 63 Hz |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 1 x zasilanie ATX 24 pin 2 x zasilanie EPS12V 8 pin z wymienną sekcją ATX12V 4 pin 4 x zasilanie 8 pin PCI Express z odłączaną sekcją 2 pin 4 x 4 piny zasilanie wewnętrzne 7 x zasilanie 15 pin Serial ATA |
| Napięcie wyjściowe: | 3,3, 5, ±12 V |
| Zasilanie: | 750 wat |
| Prąd wyjściowy: | +3.3V - 25 A +5V - 25 A +12V - 62 A -12V - 0.8 A +5VSB - 3 A |
| Modularny organizer kabli: | Tak |
| Certyfikat 80 PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Różne | |
| System chłodzenia: | Wentylator 120 mm |
| Charakterystyka: | Wentylator z łożyskiem hydrodynamicznym, w połowie modularna konstrukcja, technologia konwertera rezonansowego LLC, zgodność z Modern Standby |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 7 lat |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 15 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Wysokość: | 8.6 cm |
| Waga: | 1.54 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 18.4 cm |
| Głębokość transportowa: | 26.6 cm |
| Wysokość transportowa: | 9.6 cm |
| Waga transportowa: | 2.08 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.