{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4102628
Kod producenta: CMK64GX4M4D3600C18
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 840006627562
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 360
Waga: 0,08 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | CORSAIR Vengeance LPX DDR4 64GB 4x16GB 3600MHz DIMM CL18 1.35V XMP 2.0 |
| Opis: | CORSAIR Vengeance LPX - DDR4 - zestaw - 64 GB: 4 x 16 GB - DIMM 288-pin - 3600 MHz / PC4-28800 - CL18 - 1.35 V - niebuforowana - bez ECC - czarny |
| EAN: | 0840006627562 |
| Gwarancja producenta: | Ograniczona dożywotnia gwarancja |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 64 GB: 4 x 16 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM zestaw pamięci |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Szybkość: | 3600 MHz (PC4-28800) |
| Latency Timings: | CL18 (18-22-22-42) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | Bez ECC |
| Charakterystyka: | Black PCB, anodized aluminum heatspreader, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), Vengeance LPX low profile heatspreader, 8 warstw PCB, niebuforowana |
| Napięcie: | 1.35 V |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Czarny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.