{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Poznaj moc i wszechstronność notebooka Dell 14 Plus DB14250, zaprojektowanego z myślą o wydajności i rozrywce. Dzięki 14-calowemu wyświetlaczowi LED o rozdzielczości 1920 x 1080 urządzenie to zapewnia oszałamiającą jakość obrazu i szeroki kąt widzenia, umożliwiając wygodną współpracę. Wyposażony w procesor Intel Core Ultra 7 i 8-rdzeniową architekturę, zapewnia wydajność niezbędną do wielozadaniowości i wymagających aplikacji. Zintegrowana karta graficzna Intel Arc Graphics 140V poprawia wrażenia wizualne, dzięki czemu urządzenie nadaje się do różnych zadań, od pracy zawodowej po rozrywkę. Dell 14 Plus DB14250 wyróżnia się również łącznością i wygodą. Dzięki wielu portom, w tym USB-C i Thunderbolt 4, obsługuje szybki transfer danych i ładowanie. Podwójny mikrofon i kodek audio Realtek ALC3329 zapewniają czystą jakość dźwięku, poprawiając jakość rozmów wideo i wrażenia multimedialne. Ten notebook, zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju, spełnia standardy EPEAT Gold, zapewniając użytkownikom wybór przyjazny dla środowiska. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, czy rozrywkę, Dell 14 Plus DB14250 został zaprojektowany, aby podnieść jakość codziennej pracy z komputerem. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL 14 Plus DB14250 14inch 2.5K Ultra 7 258V 32GB 1TB SSD FPR BK W11H 2YBWOS Ice Blue |
| Opis: | Dell 14 Plus DB14250 - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 258V / do 4.8 GHz - Win 11 Home - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14" 2560 x 1600 (2,5K) @ 90 Hz - Wi-Fi 7 - mroźny błękit - z 3 Lata Basic Onsite Service po Remote Diagnosis z Hardware-Only Support |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 24 miesiące w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny |
| Poziom AI: | Copilot+ PC |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core Ultra 7 (Seria 2) 258V / 2.2 GHz |
| Max Turbo Speed: | 4.8 GHz |
| Ilość rdzeni: | 8-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 4 |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Pamięć podręczna: | 12 MB |
| Cechy: | 8 wątków |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS): | 47 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS): | 115 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU: | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości: | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU: | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows: | Tak |
| Pamięć | |
| RAM: | 32 GB (dostarczona pamięć jest wlutowana) |
| Technologia: | LPDDR5X SDRAM |
| Szybkość: | 4267 MHz |
| Szybkość Znamionowa: | 4267 MHz |
| Główn pamięć: | 1 TB SSD M.2 2230 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 14" |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1600 (2,5K) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 90 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Gęstość pikseli (ppi): | 216 |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 300 cd/m² |
| Poziomy kąt widzenia: | +85 / -85 |
| Pionowy kąt widzenia: | +85 / -85 |
| Paleta Kolorów: | 100% sRGB |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, Szeroki Kąt Patrzenia, czas reakcji 35 ms, rozstaw pikseli 0,1178 |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | Intel Arc Graphics 140V - do 64 TOPS |
| Aparat fotograficzny: | Tak - 1920 x 1080 |
| Rozdzielczość: | 2,07 megapikseli |
| Typ czujnika obrazu: | CMOS |
| Rozdzielczości wideo: | 1920 x 1080 |
| Klatki na sekundę: | 30 klatki/sek |
| Cechy kamery: | Aparat RGB, 82,2 stopnia, migawka aparatu |
| Dźwięk: | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Realtek ALC3329 |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, panel dotykowy |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Cechy: | Przycisk Asystent Pilota |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Kontroler bezprzewodowy: | Intel WI-FI 7 BE201 |
| Bateria | |
| Technologia: | 4 ogniwa litowo-jonowa |
| Waga: | 260 g |
| Pojemność: | 64 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat, 5/9/15/20 V |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu: | HDMI Thunderbolt 4/DisplayPort 2.1 (Power Delivery) USB 3.2 Gen 1 USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) Słuchawki/mikrofon combo jack |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | Microsoft Office (wersja próbna), McAfee LiveSafe (subskrypcja 1-roczna) |
| Różne | |
| Kolor: | Mroźny błękit |
| Ochrona: | Czytnik odcisków palców |
| Cechy: | ExpressCharge, ExpressChargeBoost |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz USB-C |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 31.4 cm x 22.615 cm x 1.47 cm |
| Waga: | 1.6 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| EPEAT Climate+: | Yes |
| Ślad Węglowy: | 138 emisja węgla w kg |
| Produkcja (kg CO2e): | 115.23 |
| Logistyka (kg CO2e): | 3.174 |
| Eksploatacja (kg CO2e): | 18.354 |
| EOL (kg CO2e): | 1.38 |
| Węgiel Całkowity bez Fazy Użycia (kg CO2e): | 119.646 |
| Wersja PAIA: | GaBi version 1, 2024 |
| Gwarancja producenta | |
| Usługi w pakiecie: | 3 Lata Basic Onsite Service po Remote Diagnosis z Hardware-Only Support |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 90% (niekondensująca) |
| Odporność na wstrząsy (podczas pracy): | 140 g @ 2 ms half-sine impulsu |
| Odporność na drgania (podczas pracy): | 0.66 g @ RMS (random) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.