{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Komputer Dell 16 DC16256 został zaprojektowany z myślą o potrzebach zarówno profesjonalistów, jak i zwykłych użytkowników, oferując wydajną pracę i wysokiej jakości wyświetlacz. Wyposażony w żywy 16-calowy ekran Full HD Plus o rozdzielczości 1920 x 1200, zapewnia szeroki kąt widzenia i stałą jasność, gwarantując komfortowe wrażenia wizualne. Antyrefleksyjna powierzchnia wyświetlacza w połączeniu z technologią Dell ComfortView pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu, dzięki czemu nadaje się do długotrwałego użytkowania, zarówno podczas pracy w domu, jak i korzystania z multimediów. Jeśli chodzi o audio, ten notebook jest wyposażony w podwójne mikrofony i głośniki stereo, zapewniające czystą jakość dźwięku podczas rozmów, wideokonferencji i rozrywki. Wyposażony w dysk SSD o pojemności 1 TB i 32 GB pamięci RAM DDR5, Dell 16 DC16256 zapewnia szybkie działanie, umożliwiając użytkownikom łatwą wielozadaniowość. Ponadto, dzięki wbudowanym funkcjom bezpieczeństwa, takim jak czytnik linii papilarnych i moduł TPM (Trusted Platform Module), urządzenie stawia na pierwszym miejscu ochronę danych użytkownika w cyfrowym świecie. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL 16 DC16256 16inch FHD+ Ryzen Al 7 350 32GB 1TB SSD FPR BK W11P 3YPS Platinum |
| Opis: | Dell 16 DC16256 - Copilot+ PC - AMD Ryzen AI 7 - 350 / do 5 GHz - Win 11 Pro - Radeon 860M - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, Class 25 - 16" IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Wi-Fi 6 - platynowe srebro - z 3 Lata ProSupport |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny |
| Poziom AI: | Copilot+ PC |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | AMD Ryzen AI 7 350 / 2 GHz |
| Max Turbo Speed: | 5 GHz |
| Ilość rdzeni: | 8-rdzeniowy |
| Pamięć podręczna: | Pamięć podręczna L3 - 16 MB |
| Cechy: | 16 wątków |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | AMD Ryzen AI |
| Wydajność NPU do (TOPS): | 50 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS): | 66 TOPS |
| Pamięć | |
| RAM: | 32 GB (1 x 32 GB) |
| Max obsługiwany RAM: | 32 GB |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Szybkość: | 5600 MT/s |
| Szybkość Znamionowa: | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 1 |
| Główn pamięć: | 1 TB SSD M.2 2230 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe), Class 25 |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 16" - IPS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 (Full HD Plus) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 60 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Gęstość pikseli (ppi): | 141 |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 300 cd/m² |
| Poziomy kąt widzenia: | +85 / -85 |
| Pionowy kąt widzenia: | +85 / -85 |
| Paleta Kolorów: | 45% NTSC |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, Dell ComfortView, Szeroki Kąt Patrzenia, czas reakcji 35 ms, rozstaw pikseli 0,18 mm |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | AMD Radeon 860M |
| Maks. Liczba Obsługiwanych Monitorów: | 2 monitory zewnętrzne |
| Aparat fotograficzny: | Tak - Full HD |
| Rozdzielczość: | 2,07 megapikseli |
| Typ czujnika obrazu: | CMOS |
| Rozdzielczości wideo: | 1920 x 1080 |
| Klatki na sekundę: | 30 klatki/sek |
| Cechy kamery: | Aparat RGB, 82,2 stopnia, migawka aparatu |
| Dźwięk: | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Realtek ALC3204 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, panel dotykowy |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Cechy: | Przycisk Asystent Pilota |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Kontroler bezprzewodowy: | Realtek RTL8852BE - M.2 2230 |
| Charakterystyka: | Funkcja dual stream (2x2), MU-MIMO |
| Bateria | |
| Technologia: | 4 ogniwa litowo-polimerowa |
| Waga: | 270 g |
| Pojemność: | 64 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat, 19.5 V, 3.34 A |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu: | HDMI USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) 2 x USB 3.2 Gen 1 Słuchawki/mikrofon combo jack |
| Czytnik kart pamięci: | Tak (Karta Pamięci SD, karta SDHC, karta SDXC) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | Aktywuj Microsoft 365 na próbę na 30 dni, McAfee LiveSafe 1-year (5 device) |
| Różne | |
| Kolor: | Platynowe srebro |
| Materiał obudowy: | Metal |
| Zintegrowane opcje: | Przyspieszeniomierz |
| Ochrona: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa w kształcie klina |
| Akcesoria w zestawie: | Przejściówka zasilania |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 35.678 cm x 24.952 cm x 1.905 cm |
| Waga: | 1.92 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Ślad Węglowy: | 88.2 emisja węgla w kg |
| Produkcja (kg CO2e): | 65.0916 |
| Logistyka (kg CO2e): | 4.0572 |
| Eksploatacja (kg CO2e): | 17.3754 |
| EOL (kg CO2e): | 1.76 |
| Węgiel Całkowity bez Fazy Użycia (kg CO2e): | 71.2 |
| Wersja PAIA: | GaBi version 1, 2025 |
| Gwarancja producenta | |
| Usługi w pakiecie: | 3 Lata ProSupport |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
| Odporność na wstrząsy (podczas pracy): | 110 g @ 2 ms half-sine impulsu |
| Odporność na wstrząsy (w stanie spoczynku): | 160 g @ 2 ms half-sine impulsu |
| Odporność na drgania (podczas pracy): | 0.66 g @ RMS (random) |
| Odporność na drgania (w stanie spoczynku): | 1.3 g @ RMS (random) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.