{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL P2424HEB 23.8inch FHD IPS LED HDMI 2xDP USB-C 3xUSB RJ-45 Speakers 5W camera 2K 3YPPG AE |
| Opis: | Dell 24 Video Conferencing Monitor P2424HEB - Monitor LED - 24" (23.8" widoczny) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - głośnik(i) - z 3 lata Limited Hardware Warranty with Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange |
| EAN: | |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Wielkość przekątnej: | 24" |
| Wielkość celownika: | 23.8" |
| Wbudowane urządzenia: | 2 mikrofony, kamera IR, czujnik zbliżeniowy, koncentrator USB 3.2 Gen 1/USB-C, kamera RGB, czujnik IR |
| Zasilanie USB: | 90 wat |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2745 mm |
| Pikseli na cal: | 92.56 |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 |
| Obsługa kolorów: | 16,8 milionów kolorów |
| Paleta Kolorów: | 99% sRGB |
| Czas reakcji: | 5 ms (szybki szary-do-szarego), 8 ms (normalny szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 56 - 76 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 83 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | Zintegrowane zarządzanie kablami, technologia Flicker Free, kompatybilny z układem łańcuchowym, bezrtęciowy, kontroler OSD, szkło niezawierające arsenu, Dell Easy Arrange, 3-stronny bez faset, Dell ComfortView Plus |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 53.804 cm x 18.5 cm x 40.162 cm - z podstawką (najniższa pozycja) |
| Waga: | 6.08 kg |
| Wbudowana Kamerka Internetowa | |
| Maksymalna rozdzielczość video: | 2560 x 1440 przy 30 fps |
| Zoom cyfrowy: | 4 |
| Cechy: | Osłona prywatności, Auto Focus, pole widzenia 78°, zgodność z Windows Hello |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI (HDCP 1.4) DisplayPort 1.2 (HDCP 1.4) USB-C 3.2 Gen 1/DisplayPort 1.2 Alt Mode (moc do 90 W) Wyjście DisplayPort (MST) USB-B 3.2 Generacji 1 upstream USB 3.2 Gen 1 (BC 1.2) 2 x USB 3.2 Gen 1 LAN Wyjście audio (mały jack) USB-C 3.2 Generacji 1. downstream (tylko dane) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+21 |
| Kąt obrotu: | 90 |
| Kąt rotacji: | 180 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA, otwór blokady stojaka antykradzieżowego, Dell Power Button Sync |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel DisplayPort - DisplayPort do DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel upstream USB 3.2 Generacji 1. - USB Typ A do C - 1.8 m 1 x kabel USB-C - USB-C - 1.8 m |
| Certyfikacja Oprogramowania: | Certyfikat Zoom, Certyfikat Microsoft Teams, Certyfikat Microsoft Cortana |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, RoHS, NFPA 99, bez BFR, PVC-free |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 15.5 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 16 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 15.38 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 195 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Dell Display Manager, Dell Peripheral Manager |
| Wymagany system operacyjny: | Windows 10, Apple macOS 12.4 lub nowsza wersja, Windows 11 (wersja 21H2) |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 53.804 cm - głębokość: 18.5 cm - wysokość: 40.162 cm - waga: 6.08 kg Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 53.804 cm - głębokość: 18.5 cm - wysokość: 55.162 cm - waga: 6.08 kg Bez podstawki - szerokość: 53.804 cm - głębokość: 6.053 cm - wysokość: 37.455 cm - waga: 4.44 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa: | 8.43 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| ENERGY STAR Version: | 8.0 |
| Ślad Węglowy: | 582 emisja węgla w kg |
| Gwarancja producenta | |
| Usługi powiązane: | 3 lata Limited Hardware Warranty with Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.