{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48092708
Kod producenta: EMEA_PROMO_R360_SPL4
Stan magazynowy: 4 szt.
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 22,00 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL PE R360 8X2.5 HP Xeon 6 Performance 6315P 32GB 1x480GB Rails Broadcom 5720 PERC H355 iDRAC9 Basic 2x700W |
| Opis: | Dell PowerEdge R360 - Serwer - montowany w stojaku 1U - pojedynczy - 1 x Xeon 6315P / do 5.2 GHz - RAM 32 GB - SAS - wymiana podczas pracy 2,5" liczba wnęk - SSD 480 GB - G200eW - Gigabit Ethernet - monitor: brak |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ: | Serwer |
| Rodzaj produktu: | Montowany w stojaku - 1U |
| Skalowalność serwera: | Pojedynczy |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap: | 8 |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Xeon (6-ta gen) 6315P |
| Częstotliwość zegara: | 2.8 GHz |
| Max Turbo Speed: | 5.2 GHz |
| Ilość rdzeni: | Quad-Core |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Główne cechy procesora: | Liczba wątków - 4, 55W TDP |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | 12 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 12 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 32 GB (zainstalowane) / 128 GB (maks.) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM - ECC |
| Znamionowa Szybkość Pamięci: | 4800 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Sloty: | 4 (całkowita) |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | SSD - wymiana podczas pracy - 2.5" |
| Pojemność: | 1 x 480 GB |
| Typ interfejsu: | SATA 6Gb/s |
| Cechy: | 1 DWPD, Read Intensive, emulacja 512 (512e) |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ: | 1 |
| Nazwa kontrolera pamięci masowej: | PERC H355 Front |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | Matrox G200eW |
| Pamięć video: | 16 MB |
| Interfejsy wideo: | VGA |
| Praca w sieci | |
| Typ interfejsu (szyny): | LAN-on-motherboard (LOM) |
| Porty Ethernet: | 2 x Gigabit Ethernet |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Gigabit Ethernet, Fast Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki: | 8 (całkowity) / 7 (wolna) x wymiana podczas pracy 2,5" 1 (całkowity) / 1 (wolna) x zewnętrzny 5,25" Slim Line |
| Interfejsy: | 2 x LAN (Gigabit Ethernet) 2 x USB 2.0 (1 z przodu, 1 z tyłu) 1 x VGA (1 tylne) 1 x zarządzanie - micro-USB Type-AB (1 z przodu) (złącze iDRAC Direct) 2 x USB 3.2 Gen 1 (1 tył, 1 wew.) 1 x szeregowe |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | ReadyRails |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz nadmiarowy z funkcją hot-swap |
| Zasilanie nadmiarowe: | Tak |
| Schemat zasilania nadmiarowego: | 1+1 |
| Ilość zainstalowanych: | 2 |
| Wymagane napięcie: | AC 200-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa: | 700 wat |
| Certyfikat 80 PLUS: | 80 PLUS Titanium |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 48.2 cm |
| Wysokość: | 4.28 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.