{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48093087
Kod producenta: EMEA_PROMO_T160_SPL1
Stan magazynowy: 1 szt.
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 15,00 kg
| Opis | |
| Serwer Dell PowerEdge T160 oferuje kompaktową konstrukcję typu tower, idealną do różnych potrzeb biznesowych. Wyposażony w potężny procesor Intel Xeon, serwer ten zapewnia wydajną pracę w zadaniach wymagających niezawodnych możliwości przetwarzania. Dzięki 16 GB pamięci DDR5 SDRAM obsługuje szybki dostęp do danych i zwiększa ogólną szybkość reakcji, odpowiednią zarówno dla środowisk autonomicznych, jak i sieciowych. Serwer ten posiada wiele wnęk rozszerzeń, które zapewniają elastyczność przyszłych aktualizacji. Dzięki trzem wewnętrznym zatokom na dyski 3,5" pozwala na przechowywanie dużej ilości danych. Rozbudowane opcje interfejsów, w tym porty USB 2.0 i USB 3.2 Gen 1, a także łączność Gigabit Ethernet, upraszczają integrację z istniejącymi sieciami, zapewniając płynną komunikację i transfer danych. Zasilacz został zaprojektowany z myślą o potrzebach serwera, zapewniając niezawodność i ciągłość pracy. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL PE T160 Chassis 3x3.5 + 2x2.5 cabled Xeon 6 Performance 6315P 16GB 1x2TB HDD SATA On Board LOM DP iDRAC9 Basic 16G |
| Opis: | Dell PowerEdge T160 - Serwer - wieża kompaktowa pojedynczy - 1 x Xeon 6315P / do 5.2 GHz - RAM 16 GB - HDD 2 TB - G200eW - Gigabit Ethernet - monitor: brak |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ: | Serwer |
| Rodzaj produktu: | Wieża kompaktowa |
| Skalowalność serwera: | Pojedynczy |
| Ilość kieszeni wewnętrnych: | 5 |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Xeon (6-ta gen) 6315P |
| Częstotliwość zegara: | 2.8 GHz |
| Max Turbo Speed: | 5.2 GHz |
| Ilość rdzeni: | Quad-Core |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Główne cechy procesora: | Liczba wątków - 4, 55W TDP |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | 12 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 12 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 16 GB (zainstalowane) / 128 GB (maks.) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM - ECC |
| Znamionowa Szybkość Pamięci: | 4800 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Sloty: | 4 (całkowita) |
| Cechy: | Nierejestrowana |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | HDD |
| Pojemność: | 1 x 2 TB |
| Typ interfejsu: | SATA 6Gb/s |
| Prędkość obrotowa: | 7200 obr/min |
| Cechy: | 512 native ( 512n ) |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | Matrox G200eW |
| Pamięć video: | 16 MB |
| Interfejsy wideo: | VGA |
| Praca w sieci | |
| Typ interfejsu (szyny): | LAN-on-motherboard (LOM) |
| Porty Ethernet: | 2 x Gigabit Ethernet |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki: | 3 wewnętrzny 3,5" 2 wewnętrzny 2,5" |
| Interfejsy: | 2 x LAN (Gigabit Ethernet) 3 x USB 2.0 (3 tylne) 5 x USB 3.2 Gen 1 (1 przód, 3 tył, 1 wew.) 1 x VGA 1 x zarządzanie - micro-USB (1 z przodu) (złącze iDRAC Direct) 1 x szeregowe |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa: | 300 wat |
| Certyfikat 80 PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Ślad Węglowy: | 1182 emisja węgla w kg |
| CF Ogółem / Odchylenie Standardowe jednostki (kg CO2e): | 924 |
| Produkcja (kg CO2e): | 319.14 |
| Logistyka (kg CO2e): | 130.02 |
| Eksploatacja (kg CO2e): | 709.2 |
| EOL (kg CO2e): | 23.64 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 13.252 cm |
| Wysokość: | 33.25 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.