{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL Premier Rechargeable Wireless Mouse - MS7421W - Graphite Black |
| Opis: | Dell Premier MS7421W - Mysz - optyczna - 7 przyciski - bezprzewodowa - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - odbiornik bezprzewodowy USB - czarny grafit - z 3 lata Advanced Exchange Service |
| EAN: | |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Mysz |
| Usługi powiązane: | 3 lata Advanced Exchange Service |
| Odbiornik bezprzewodowy: | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Szerokość: | 6.188 cm |
| Głębokość: | 10.176 cm |
| Wysokość: | 3.544 cm |
| Waga: | 80 g |
| Kolor: | Czarny grafit |
| Dostępne kolory: | Grafitowa czerń, platynowe srebro |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Technologia wykrywania ruchu: | Optyczna |
| Ilość przycisków: | 7 |
| Zakres ruchu: | 4000 dpi |
| Wykonanie: | Przełączanie czułości w czasie rzeczywistym 1000/1600/2400/4000 dpi |
| Długość kabla: | 1 m |
| Cechy: | 4 poziomy DPI, akumulator, Swift Pair |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Kabel do ładowania USB-C |
| Bateria | |
| Czas działania (do): | 6 miesiące |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Dell Peripheral Manager (tylko Windows) |
| Wymagany system operacyjny: | Apple MacOS, Android, Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10, Red Hat Enterprise Linux 8.0, Ubuntu 18.04 |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.