{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Plecak Dell Pro 14-16 Plus EcoLoop CP5626 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu użytkownikom w podróży wystarczającej przestrzeni do przechowywania i wygody. Dzięki wyściełanym paskom na ramiona, uchwytowi do przenoszenia oraz paskowi do mocowania do bagażu plecak ten gwarantuje komfort noszenia. Wodoodporny zamek błyskawiczny chroni zawartość, dzięki czemu nadaje się do użytkowania w różnych warunkach pogodowych. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL Pro 14-16 Plus EcoLoop Backpack CP5626 |
| Opis: | Dell Pro 14-16 Plus EcoLoop Backpack CP5626 - Plecak na notebook - 14" - 16" - czarny |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Plecak na notebook |
| Tworzywo produktu: | Polietylen usieciowany, tkanina, pianka, plastik, poliuretan |
| Szerokość: | 29.5 cm |
| Głębokość: | 15 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Waga: | 762 g |
| Kompatybilność notebooka: | 16" |
| Zgodne Rozmiary Notebooków: | 14" - 16" / 35.6 cm - 40.6 cm |
| Wymiary Zgodnego Notebooka: | 36 cm x 26 cm x 2.5 cm |
| Dodatkowe przegrody: | Kieszeń na akcesoria, kieszeń przednia, kieszeń laptopa, komora na tablet, 2 x kieszeń boczna |
| Cechy: | Wyściółka, wnętrze odporne na zadrapania, wodoodporny, odporność na bród, akcent odblaskowy |
| Pasek: | Paski na ramiona z podkładkami, rączka do chwytania, pas bagażu |
| Rodzaj zamknięcia: | Water-resistant zipper |
| Materiał podszewki: | Nyleks |
| Pojemność: | 23 litrów |
| Kolor: | Czarny |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Produkt z odzysku wtórnego: | 53 % |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona: - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.