{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Plecak Dell Pro 14-16 Plus EcoLoop Urban Backpack CP5625G to wszechstronny wybór do przenoszenia niezbędnych przedmiotów. Plecak o pojemności 27 litrów posiada wiele przegródek, w tym wyściełaną przegrodę na laptopa, która pomieści notebooki o przekątnej od 14 do 16 cali. Wykonany w 52% z materiałów pochodzących z recyklingu, promuje zrównoważony rozwój, a jednocześnie oferuje wodoodporną powierzchnię zewnętrzną i odblaskowe akcenty zapewniające widoczność. Boczne kieszenie z siatki i organizer ułatwiają dostęp do przedmiotów, dzięki czemu plecak nadaje się do codziennego użytku lub podróży. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL Pro 14-16 Plus EcoLoop Urban Backpack CP5625G |
| Opis: | Dell Pro 14-16 Plus EcoLoop Urban Backpack CP5625G - Plecak na notebook - 14" - 16" - szary wrzos |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Plecak na notebook |
| Tworzywo produktu: | Poliester |
| Szerokość: | 31.5 cm |
| Głębokość: | 21 cm |
| Wysokość: | 48 cm |
| Waga: | 550 g |
| Kompatybilność notebooka: | 16" |
| Zgodne Rozmiary Notebooków: | 14" - 16" / 35.6 cm - 40.6 cm |
| Wymiary Zgodnego Notebooka: | 40 cm x 27 cm x 2.5 cm |
| Dodatkowe przegrody: | Organizator, 2 x boczna siatkowa kieszeń, przegroda na laptopa z wyściółką, wąskie kieszenie, gniazdo ołówka, przednia kieszeń na suwak |
| Cechy: | Materiały z recyklingu, wodoodporny, akcent odblaskowy |
| Pasek: | Rączka do chwytania, regulowany pasek na ramię |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamek błyskawiczny |
| Materiał podszewki: | Poliester 300D RPET |
| Pojemność: | 27 litrów |
| Kolor: | Szary wrzos |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Produkt z odzysku wtórnego: | 52 % - wykonany z 31 recyklingowych plastikowych butelek |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona: - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.