{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Mysz Dell Pro 7 MS726 łączy w sobie funkcjonalność z wygodą, dzięki czemu stanowi idealny wybór zarówno do codziennego użytku, jak i do zadań profesjonalnych. Opcje łączności bezprzewodowej, w tym Bluetooth 6.0 i bezprzewodowy odbiornik USB, zwiększają elastyczność i łatwość obsługi, umożliwiając użytkownikom płynne łączenie się z różnymi urządzeniami. Dzięki konstrukcji zasilanej jedną baterią AA mysz ta została zaprojektowana z myślą o trwałości i wydajności. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL Pro 7 Silent Mouse MS726 |
| Opis: | Dell Pro 7 MS726 - Mysz - cicha - prawo i leworęczna - optyczna - 6 przyciski - bezprzewodowa - 2.4 GHz, Bluetooth 6.0 - odbiornik bezprzewodowy USB - grafitowy |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Mysz |
| Odbiornik bezprzewodowy: | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Orientacja: | Prawo i leworęczna |
| Szerokość: | 6.245 cm |
| Głębokość: | 11.56 cm |
| Wysokość: | 3.944 cm |
| Waga: | 73.5 g |
| Kolor: | Grafitowy |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth 6.0 |
| Technologia wykrywania ruchu: | Optyczna |
| Ilość przycisków: | 6 |
| Zakres ruchu: | 6000 dpi |
| Cechy: | Ciche kliknięcie, 4 programowalne przyciski |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | 1 bateria AA |
| Zgodność z normami: | AES-128 |
| Bateria | |
| Typ: | Typu AA |
| Czas działania (do): | 36 miesiące |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Dell Peripheral Manager (tylko Windows) |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Apple MacOS, Red Hat Enterprise Linux 8.0, Ubuntu 18.04, Google Chrome OS, Android |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja na sprzęt - zaawansowany program wymiany - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.