{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Dell Pro Micro QCM1255 to niewielki komputer osobisty zaprojektowany z myślą o wydajnej pracy i wszechstronności. Wyposażony w procesor Ryzen 5 o częstotliwości taktowania 3,4 GHz i 6 rdzeniach, ten komputer stacjonarny może płynnie obsługiwać różne aplikacje. Zintegrowany procesor graficzny AMD Radeon 740M poprawia jakość obrazu poprzez złącza HDMI i DisplayPort, dzięki czemu nadaje się zarówno do pracy, jak i rozrywki. Dzięki 16 GB pamięci RAM DDR5 i dyskowi SSD 512 GB PCI Express 4.0 NVMe, użytkownicy mogą oczekiwać szybkości i dużej przestrzeni dyskowej na swoje dane. Kompaktowa konstrukcja przyczynia się do oszczędności miejsca przy jednoczesnym zachowaniu podstawowych opcji łączności, takich jak USB-C, HDMI i Gigabit Ethernet. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL Pro Micro QCM1255 AMD Ryzen 5 8500GE 16GB 512GB SSD WLAN + BT Kb Mouse W11P 3YPS |
| Opis: | Dell Pro Micro QCM1255 - Mikro Ryzen 5 8500GE / do 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - NVMe - Radeon 740M - Gigabit Ethernet, Bluetooth, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - Win 11 Pro - monitor: brak - z 3 Lata ProSupport |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ: | Komputer osobisty |
| Usługi powiązane: | 3 Lata ProSupport |
| Rodzaj produktu: | Mikro |
| Wbudowane urządzenia: | Wewnętrzna antena |
| Wbudowany system zabezpieczeń: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | AMD Ryzen 5 8500GE |
| Częstotliwość zegara: | 3.4 GHz |
| Max Turbo Speed: | 5 GHz |
| Ilość rdzeni: | 6-rdzeniowy |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| L2 cache: | 6 MB |
| Główne cechy procesora: | Liczba wątków - 12 |
| Typ chipsetu: | AMD PRO 665 |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | Pamięć podręczna L3 - 16 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 16 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 16 GB (zainstalowane) / 64 GB (maks.) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM - bez ECC |
| Znamionowa Szybkość Pamięci: | 4800 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Sloty: | 2 (całkowita) / 1 (pusty) |
| Cechy konfiguracji: | 1 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | SSD - M.2 |
| Pojemność: | 1 x 512 GB |
| Typ interfejsu: | PCI Express 4.0 |
| Cechy: | NVM Express (NVMe) |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | AMD Radeon 740M |
| Interfejsy wideo: | HDMI, DisplayPort |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Dołączone głośniki: | 1 |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ: | Mysz (tylko wybrane rynki), klawiatura (tylko wybrane rynki) |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury: | Dell KB216 Wired Keyboard |
| Mysz | |
| Nazwa myszy: | Dell MS116 Wired Mouse |
| Praca w sieci | |
| Typ interfejsu (szyny): | M.2 2230 |
| Kontroler ethernet: | Realtek RTL8111EPP |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN: | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC: | MediaTek MT7920 |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Bluetooth, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Cechy: | MU-MIMO Support, podwójny strumień (2x2) |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Sloty: | 2 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card - 2230/2280 (na SSD) 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card - 2230 (zgodność z modułami bezprzewodowymi) |
| Interfejsy: | 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x USB-C 3.2 Gen 2 3 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB 2.0 1 x słuchawki/mikrofon 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1.4a |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), pętla kłódki, przełącznik antywłamaniowy obudowy |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa: | 65 wat |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Oprogramowanie: | McAfee Business Protection (1 rok), Aktywuj Microsoft 365 na próbę na 30 dni |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Ślad Węglowy: | 92.7 emisja węgla w kg |
| Produkcja (kg CO2e): | 46.5354 |
| Logistyka (kg CO2e): | 2.2248 |
| Eksploatacja (kg CO2e): | 43.4763 |
| EOL (kg CO2e): | 0.4635 |
| Węgiel Całkowity bez Fazy Użycia (kg CO2e): | 49.2237 |
| Wersja PAIA: | GaBi version 1, 2024 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 3.6 cm |
| Głębokość: | 17.8 cm |
| Wysokość: | 18.2 cm |
| Waga: | 1.17 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.