{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Komputer Dell Pro Tower QCT1250 łączy w sobie wysoką wydajność i niezawodną konstrukcję. Wyposażony w procesor Intel Core i5 z 14 rdzeniami i maksymalną prędkością turbo 5 GHz, został zaprojektowany z myślą o wydajnej wielozadaniowości. Ten komputer osobisty jest wyposażony w dysk SSD o pojemności 256 GB z technologią NVM Express, zapewniającą szybkie ładowanie i responsywność. Rozbudowana konstrukcja systemu pozwala na przyszłą modernizację za pomocą różnych wnęk i gniazd rozszerzeń, dzięki czemu można go dostosować do zmieniających się potrzeb. Zaprojektowany z myślą o ochronie środowiska, posiada certyfikat ENERGY STAR i jest zgodny z normą EPEAT Silver, co zapewnia zrównoważoną pracę bez utraty wydajności. Solidne wyjście audio oraz szerokie możliwości połączeń sprawiają, że Dell Pro Tower nadaje się zarówno do pracy, jak i rozrywki. Poznaj niezawodność i elastyczność tego wszechstronnego rozwiązania typu tower. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL Pro Tower QCT1250 180W Intel Core i5-14500 16GB 512GB SSD W11P 3YPS |
| Opis: | Dell Pro Tower QCT1250 - Wieża Core i5 i5-14500 / do 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - NVMe - UHD Graphics 770 - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - monitor: brak - czarny - z 3 Lata ProSupport |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ: | Komputer osobisty |
| Usługi powiązane: | 3 Lata ProSupport |
| Rodzaj produktu: | Wieża |
| Wbudowany system zabezpieczeń: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor: | Czarny |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core i5 (14. generacja) i5-14500 |
| Częstotliwość zegara: | 2.6 GHz (rdzeń P) / 1.9 GHz (rdzeń E) |
| Max Turbo Speed: | 5 GHz (rdzeń P) / 3.7 GHz (rdzeń E) |
| Ilość rdzeni: | 14-rdzeniowy |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Główne cechy procesora: | Liczba wątków - 20 |
| Typ chipsetu: | Intel Q670 |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | 24 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 24 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 16 GB (zainstalowane) / 64 GB (maks.) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci: | 4800 MT/s |
| Znamionowa Szybkość Pamięci: | 4800 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Sloty: | 2 (całkowita) / 1 (pusty) |
| Cechy konfiguracji: | 1 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | SSD - M.2 2230 |
| Pojemność: | 1 x 512 GB |
| Typ interfejsu: | PCI Express x4 |
| Cechy: | NVM Express (NVMe) |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | Intel UHD Graphics 770 pamięć video współdzielona (UMA) |
| Interfejsy wideo: | HDMI, DisplayPort |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ: | Klawiatura (tylko wybrane rynki) |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury: | Dell KB216 Multimedia Keyboard |
| Interfejs: | USB |
| Praca w sieci | |
| Kontroler ethernet: | Intel I219-LM |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki: | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny 3,5" 1 (całkowity) / 1 (wolna) x zewnętrzny 5,25" (wysokość 9,5 mm) |
| Sloty: | 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card - 2230/2280 (na SSD) 1 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card - 2230 (zgodność z modułami bezprzewodowymi) 1 PCIe x16 - pełna wysokość 2 PCIe x1 - pełna wysokość |
| Interfejsy: | 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 2 x USB 2.0 2 x USB 2.0 (obsługa SmartPower On) 1 x USB-C 3.2 Gen 1 3 x USB 3.2 Gen 1 1 x słuchawki/mikrofon 2 x DisplayPort 1.4a 1 x HDMI |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), pętla kłódki, przełącznik antywłamaniowy obudowy |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz |
| Wymagane napięcie: | AC 90-264 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa: | 180 wat |
| Certyfikat 80 PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Oprogramowanie: | McAfee Business Protection (1 rok), Microsoft Office (wersja próbna) |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Ślad Węglowy: | 166 emisja węgla w kg |
| Produkcja (kg CO2e): | 104 |
| Logistyka (kg CO2e): | 10 |
| Eksploatacja (kg CO2e): | 46 |
| EOL (kg CO2e): | 6 |
| Węgiel Całkowity bez Fazy Użycia (kg CO2e): | 120 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 15.4 cm |
| Głębokość: | 29.3 cm |
| Wysokość: | 32.43 cm |
| Waga: | 5.44 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.