{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4031620
Kod producenta: 210-AXKR
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5397184567821
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 5,95 kg
| Elegancki monitor doskonale pasuje do każdego miejsca, w którym ma być używany. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL S2421H 23.8inch FHD IPS 60.45cm HDMI Speakers Silver 3YBWAE |
| Opis: | Dell S2421H - Monitor LED - 23.8" (23.8" widoczny) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - 2xHDMI - głośnik(i) - z 3 Lata Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange |
| EAN: | |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa D |
| Konsumpcja energii na rok: | 21 kWh |
| Wielkość przekątnej: | 23.8" |
| Wielkość celownika: | 23.8" |
| Technologia Adaptive-Sync: | AMD FreeSync |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 75 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2745 mm |
| Pikseli na cal: | 92.56 |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 72% NTSC (CIE 1931) |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego, wartość ekstremalna) |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Anti-glare 3H hardness |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | Podświetlanie krawędziowe LED, technologia Flicker Free, nie zawiera BFR/PVC, bezrtęciowy, szkło niezawierające arsenu, Dell Easy Arrange, Dell ComfortView, technologia Low Blue Light, 3-stronny bez faset |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 53.78 cm x 15.28 cm x 41.28 cm - z podstawką |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 3 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI (HDCP 1.4) Wyjście audio |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+21 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Zintegrowane zarządzanie kablami, obsługuej interfejs VESA |
| Akcesoria w zestawie: | Podstawka, osłona VESA, podstawa stojaka |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI |
| Zgodność z normami: | RoHS, HDCP 1.4 |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100/240 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 13.1 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 13.1 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 20 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 30 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.2 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.2 wat |
| Wyłącznik on / off: | Nie |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Dell Display Manager |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 53.78 cm - głębokość: 15.28 cm - wysokość: 41.28 cm Bez podstawki - waga: 3.4 kg |
| Standardy ochrony środowiska | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified Displays 8 |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Usługi powiązane: | 3 Lata Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.