{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Monitor z wąskimi ramkami z trzech stron i kompaktową podstawą zajmuje mniej miejsca i ułatwia skupienie się na wyświetlaczu. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL SE2222H 21.5inch FHD VA VGA HDMI 3YPPG |
| Opis: | Dell SE2222H - Monitor LED - 21.5" (21.45" widoczny) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 8 ms - HDMI, VGA - z 3 lata Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty |
| EAN: | |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Wielkość przekątnej: | 21.5" |
| Wielkość celownika: | 21.45" |
| Typ panela: | VA |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.249 mm |
| Pikseli na cal: | 103 |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 3000:1 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 72% sRGB (CIE 1931) |
| Czas reakcji: | 12 ms (standardowo szary do szarego), 8 ms (szybki szary do szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 75 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 83 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Anti-glare 3H hardness |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | Podświetlanie krawędziowe LED, technologia Flicker Free, Dell Easy Arrange, Dell ComfortView, bez arszeniku, technologia Low Blue Light, 3-stronny bez faset |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 50.426 cm x 17.881 cm x 38.408 cm - z podstawką |
| Waga: | 2.67 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI (HDCP 1.4) VGA |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+21 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA |
| Akcesoria w zestawie: | Osłona śruby VESA, podstawa stojaka, podstawka podnoszona |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI |
| Zgodność z normami: | TUV, RoHS, bez BFR, HDCP 1.4, PVC-free |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 14.1 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 22 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Dell Display Manager |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 50.426 cm - głębokość: 17.881 cm - wysokość: 38.408 cm - waga: 2.67 kg Bez podstawki - szerokość: 50.426 cm - głębokość: 4.921 cm - wysokość: 29.538 cm - waga: 2.34 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa: | 4.4 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Usługi powiązane: | 3 lata Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.